Sözcü Plus Giriş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. bölüm fragmanı yayında mı? EDHO 78. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. yeni bölüm fragmanı yayında mı? soruları, yayınlanan 78. bölümden sonra hemen sorulmaya başladı. 78. bölümün sonunda yaşanan olayın ardından merakla beklenen EDHO 79. yeni bölüm fragmanı yayında mı? EDHO 78. bölüm izle. İşte ayrıntılar...

Güncellenme: 15:10, 05/11/2017
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. bölüm fragmanı yayında mı? EDHO 78. bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayınlanan son bölümünde Mürsel’in, Hızır üzerine kurduğu planı Çakırbeyliler tahmin edince, Mürsel hiç beklemediği bir baskına uğradı. En güvenilir adamı Sıddık’ı kaçıran İlyas, finalde hiç beklenmeyen bir hamle yaptı. Peki EDHO 79. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde sürpriz sahneler dikkat çekti. Ekrem’in planlarının ardı arkası kesilmezken, kızını kullanarak Çakırbeylileri zor duruma düşürecek bir hamle daha yaptı. Buna rağmen Kimsesiz Yaşar ve Hızır, Ekrem’in oyunlarını bozmak için sürekli tetikte davranıyorlar.

edho79ic

Son bölümde İlyas, Mürsel’in adamını gözleri önünde öldürerek şaşkına uğratan bir hamle yaptı. Bu durum karşısında şoke olan Mürsel’in ise nasıl bir cevap vereceği merakla bekleniyor. Tüm bunları merakla takip eden dizi hayranları 79. bölüm fragmanını aratıyorlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 79. bölüm fragmanı henüz ekranlara gelmedi. Dizinin fragmanı yayınlandığında dizi ile ilgili haberlerimizde bulabilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 78. BÖLÜM İZLE


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hızır Çakırbeyli’nin düşmanları hem içeriden hem dışarıdan saldırıya geçmişlerdir. Bir yanda aileyi içeriden bitirmeyi amaçlayan Ekrem, diğer yanda tehditleriyle korku salmaya çalışan gözü kara Mürsel… Tehlikenin nereden geleceği belli olmayan bu zamanlarda Hızır’ın sevdiklerini korumak adına herkesten bir adım önde olması gerekmektedir. Bunun için O’na oyun kuranların zaaflarının peşine düşecektir. Kendini bir yalana kaptırıp tüm ailenin yüzünü yere eğen Hızır Ali’nin zaafı Ceylan’ın resmen devletten uzaklaştırılmasına yol açmıştır. Ailenin başına gelebilecek olası felaketlerin önlenmesi için herkes elini taşın altına koymaya hazırdır. Şahsi meselelerin ticaretini etkilemesine izin vermeyecek olan Ünal Kaplan’a göre ise bir cenaze daha görmeden bir düğün olması gerekmektedir.

İlginizi ÇekebilirEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yeni bölüm şoku! Hızır'ı vurdular! EDHO bugün mü başlayacak?Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yeni bölüm şoku! Hızır'ı vurdular! EDHO bugün mü başlayacak?