Sözcü Plus Giriş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO yeni tanıtımı yayında!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmandaki şaşırtan sahne bir hayli dikkat çekti. Yeni bölüm öncesi gelen fragman dizinin hayranlarını heyecanlandırmaya yetti. EDHO 80. Bölüm tanıtımı yayında! İşte dizinin yayınlanan son fragmanı...

null
Güncellenme: 16:11, 13/11/2017
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO yeni tanıtımı yayında!

EDHO 80. Bölüm tanıtımı yayında! Fragmana Mürsel için verilen ölüm fermanı damga vuruyor. Geçtiğimiz bölüme damga vuran Meryem’in masadaki sert tutumu bu hafta yerini Mürsel için verilen karar bıraktı. İşte yeni bölüm tanıtımı ve EDHO yeni bölüm ile ilgili merak edilenler…

edho80-1

EDHO’nun son bölümü hafızalarda yerini korurken yeni fragman yayın tarihine kısa az bir süre kala yayınlandı. Aksiyon dolu sahneleriyle öne çıkan dizinin son bölümünde Hızır ve ailenin erkeklerinin hapse girmesi kadınları ön plana çıkarmıştı. Ailenin yükünü omuzlayan Meryem, masayı alt üst etti. Düştüğü tuzak nedeniyle tutuklanan Hızır hapisten çıkabilecek mi? İşlerin başına geçen Meryem ne yapacak? Tüm bu soru işaretlerine yanıt arayan izleyiciler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanını heyecanla bekliyordu. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. bölümüne dair ipuçları veren fragman!

edho80ic

“O masada tehdit ettiklerinden birisi seni öldürecek!”

Hızır Çakırbeyli’nin masadaki yerine geçen Meryem, ailesine zarar verecek düşmanlarını ortaya çıkarmak konusunda kararlıdır. Kocasının hasretinin sızlattığı yüreğine taş basar, gözyaşlarını içine akıtıp planlarını uygulamaya devam eder. Karısının nasıl bir plan yaptığından bihaber olan Hızır ise endişelidir. İçerideki herkes dışarıdan hayırlı bir haber beklerken karşılarında şer bulurlar. Aynı koğuşu paylaşan dostlardan önce Tipi’ye değen Mürsel’in tehditleri, o koğuştan birinin canını yakacaktır… Diğer yandan Ceylan, Alparslan ve İlyas’ı da yanına alarak bir intihar görevine girişir. Tüm bunlar olurken sakinliğiyle dikkat çeken Ünal Kaplan çatışmaktansa uzlaşmaktan yanadır. Bunun mümkün olmasını sağlayacak plan ise Ekrem’in kızı Selda ve Hızır Ali üstünden yapılır. Bütün bu karmaşa ortamında etrafında olup biteni fark edemeyecek kadar kör olan Hızır Ali’nin yaptığı hatalar Çakırbeyli hanesinin kapılarının dışında kalmasına neden olacaktır.

İŞTE 80. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hızır Çakırbeyli, kurulan komplolar sonucunda tuzağa düşer ve kendini cezaevi kapısının önünde bulur. Herkes ya namlunun ucunda ya da cezaevi yolundayken henüz yakalanmayan Alparslan ve İlyas av olmadan düşmanlarını avlamanın peşindedirler. Mürsel’e ulaşıp daha fazla canın yanmasını önlemek için girişecekleri zor bir görev onları bekliyordur. Diğer bir zor görev ise her daim ailesini toparlamayı kendine vazife bilen Meryem’e düşer. Bu kez yapacakları Çakırbeyli hanesini ayakta tutmaya çalışmakla sınırlı kalmaz. Ailesine yöneltilen tehditlere daha fazla göz yummayacak, olanlara bir nokta koymak için büyük bir oyun kuracaktır. Dört bir yandan kötü haberler gelmeye devam ederken Ceylan da boş duramaz. Kadınların kontrolü ele aldığı günler tahmin edilenden daha hareketli geçecektir.

İlginizi ÇekebilirEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO 80. bölüm yayında mı?Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO 80. bölüm yayında mı?
Yayınlanma Tarihi:13:16,