Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO’da işlerin düzelmesi ona bağlı…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm 81. bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO son bölümde Meryem Hızır Çakırbeyli'nin masadaki yerine geçiyor. 80. bölümde yaşanan heyecanlı dakikalar gelecek bölümde neler olacağına dair ipuçları veriyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. bölüm fragmanı geldi. EDHO yeni bölümde neler olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO’da işlerin düzelmesi ona bağlı…

Reyting listelerinin başından düşmeyen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bu akşamki 80. bölümününü ardından yeni bölümde neler olacağının ipuçları 81. bölüm fragmanında aranıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Ceylan, Alparslan ve İlyas’ı da yanına alarak bir intihar görevine girişir. Haberimizden son bölüm özetini izleyebilirsiniz. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı mı?

EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ

“O masada tehdit ettiklerinden birisi seni öldürecek!”

Hızır Çakırbeyli’nin masadaki yerine geçen Meryem, ailesine zarar verecek düşmanlarını ortaya çıkarmak konusunda kararlıdır. Kocasının hasretinin sızlattığı yüreğine taş basar, gözyaşlarını içine akıtıp planlarını uygulamaya devam eder. Karısının nasıl bir plan yaptığından bihaber olan Hızır ise endişelidir. İçerideki herkes dışarıdan hayırlı bir haber beklerken karşılarında şer bulurlar. Aynı koğuşu paylaşan dostlardan önce Tipi’ye değen Mürsel’in tehditleri, o koğuştan birinin canını yakacaktır…  Aşağıdaki linkten Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 80. BÖLÜM İZLE!

Diğer yandan Ceylan, Alparslan ve İlyas’ı da yanına alarak bir intihar görevine girişir. Tüm bunlar olurken sakinliğiyle dikkat çeken Ünal Kaplan çatışmaktansa uzlaşmaktan yanadır. Bunun mümkün olmasını sağlayacak plan ise Ekrem’in kızı Selda ve Hızır Ali üstünden yapılır. Bütün bu karmaşa ortamında etrafında olup biteni fark edemeyecek kadar kör olan Hızır Ali’nin yaptığı hatalar Çakırbeyli hanesinin kapılarının dışında kalmasına neden olacaktır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. bölüm fragmanı izleyici tarafından araştırılıyor. EDHO yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. Aşağıda bulunan linkten Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

EDHO 81. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin konusu: Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…

ızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever…
Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir “baba”dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir…

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir…