Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84. bölüm fragmanında şok detay! EDHO’da “Bunları öldürmek merhamet…” cümlesi…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında işler iyice karışıyor gerilim zirveye çıkıyor. EDHO 84. bölümde önemli gelişmeler var, yeni gelişmelere göre Çakırbeyli'nin tepkisi ne olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84. bölüm fragmanında şok detay! EDHO’da “Bunları öldürmek merhamet…” cümlesi…

Hem aşk hem iş konularındaki gelişmeler sürüyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde işler adım adım çığırından çıkıyor. EDHO’nun dikkat çekici arasındaki gerginlik zirveye ulaşırken Yakın zamanda çok kan döküleceğe benziyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan EDHO fragmanından yeni bölüme dair ipuçlarını bulabilirsiniz…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKUMDAR OLMAZ 84. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni bölüm fragmanında gerilim zirve yapıyor, işte EDHO 84. bölüm fragmanı…


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır'ın verdiği büyük sözden dönmesi Meryem'i derinden sarsar. İhanetinin bedeli olarak tüm kapılar yüzüne kapanan Hızır, o kapıları daha fazla zorlamak niyetinde değildir. Ceylan tüm bu olanların bir plan olduğunu düşünür ve bu haklı şüphelerini paylaşmak için soluğu bir bildiği olduğunu varsaydığı Ünal Kaplan'ın yanında alır. Büyük oyunun bir parçası olan Candan'ın arkasından çıkan isim ise şaşırtacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 83. BÖLÜM İZLE!

Hızır, Kara Mürsel'e ulaşma yolunda sessizce ilerlerken, etrafındakilerin ondan habersiz yaptığı icraatlarla çok ses çıkarmasından rahatsız olur. Ekrem ise Hızır'ın meşgul olduğu meseleleri fırsat bilerek masa üyelerini yanında tutmaya çalışır. Ticaretin aksatılmaması konusunda hem fikir olan masadakiler, Mürsel'i üstlerine salan güçlerin ekmeğine yağ sürmek istemediklerinden Ekrem'i dikkate alacaklardır.