Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Yuvarlak masada her şey açığa çıktı! EDHO 86. son bölüm izle!

EDHO yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından hemen mi yayınlanıyor merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacağı heyecan içinde bekleniyor. Dün akşam yayınlanan son bölümde yuvarlak masadaki toplantıda her şey açığa çıktı! Bu sorunun yanıtını 87. bölüm fragmanında arayan izleyiciler Google üzerinden araştırmalar yapıyor. 86. bölümde Hızır Çakırbeyli, Nevzat'ın ölümü üzerine planlar yaparken, Ömer'in işlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak hamlesi hanede bomba etkisi yaratır. Peki EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Yuvarlak masada her şey açığa çıktı! EDHO 86. son bölüm izle!

86. bölümü ekrana gelen ve EDHO kısaltmasıyla bilinen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni bölüm fragmanı merakla araştırılıyor. Hızır Çakırbeyli’nin yaptığı planlar son bölümde izleyiciyi şaşırttı. EDHO son bölümde bir an önce harekete geçme arzusunda olan Hızır, kimin yanında olacağını, kimin karşısında duracağını görmek için masayı toplar. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm fragmanı yayında mı? İşte son bölüm özeti…

EDHO YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84. bölüm fragmanı izleyici tarafından araştırılıyor. EDHO yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. Aşağıda bulunan linkten Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

EDHO 87. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin konusu: Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever…
Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir “baba”dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir…

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir…

SON BÖLÜM ÖZETİ

Hızır Çakırbeyli, Nevzat’ın ölümü üzerine planlar yaparken, Ömer’in işlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak hamlesi hanede bomba etkisi yaratır. Nevzat’ın bu durumu lehine kullanabileceği aşikardır; fakat Hızır’ın, ailesi üzerinden bir pazarlık yapması söz konusu bile değildir.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 86. BÖLÜM İZLE!

Bir an önce harekete geçme arzusunda olan Hızır, kimin yanında olacağını, kimin karşısında duracağını görmek için masayı toplar. Ünal Kaplan’ın Nevzat ile yaptığı görüşme masada etkisini gösterecektir. Dostlukların sorgulanacağı toplantının sonunda Çakırbeyliler kendilerini Nevzat’ın namlusunun ucunda bulurlar. Tüm bu yaşananlar ya bir sona ya da yeni bir dönemin başlangıcına neden olacak.