Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
EDHO 87. bölüm izle! Çakırbeyli varsa kan da vardır! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88. yeni bölüm fragmanı yayında!
EDHO 87. bölüm izle! Çakırbeyli varsa kan da vardır! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88. yeni bölüm fragmanı yayında!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. son bölüm izle! Yuvarlak masada alınan her karar merak edenler EDHO 88. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Çakırbeyli'nin olduğu yerde kan da vardır! cümlesi fragmanın dikkat çeken bölümlerinden biriydi. Son bölümü izleyenler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88. yeni bölüm fragmanını araştırırken izlemeyenler ise son bölümün internet üzerinden yayınlanmasını bekliyor.
Magazin 9 Ocak 2018 - 23:10

EDHO 88. yeni bölüm fragman geldi mi? Her salı dizi biter bitmez Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı aramaları trend oluyor. İzleyiciler son bölümdeki heyecandan sonra 88. bölümde neler olacağının yanıtını Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni fragmanda arıyorlar. EDHO 87. bölümde işlediği suçun bedelini kendi rızasıyla ödeyen Ömer’i hapiste zor günler beklemektedir. 88. bölümde neler olacak? EDHO 87. bölüm izleme linki! İşte ayrıntılar…

 

EDHO YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Deniz Çakır, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Mesut Akusta, Tarık Ünlüoğlu, Olgun Şimşek ve Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO), ekrana gelen 87. bölümüyle izleyicisinden tam not aldı. Dizinin yayınlanan 87. bölümü sonrasında yeni bölüm fragmanı için izleyicilerin bekleyişi başladı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak birkaç gün içinde yayınlanması bekleniyor. Yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanıyla birlikte izleyicilere yeni bölümün ipuçları verilecek. Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84. bölüm fragmanı izleyici tarafından araştırılıyor. EDHO yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. Aşağıda bulunan linkten Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

EDHO 88. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin konusu: Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever…
Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir “baba”dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir…

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır’ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır’a en büyük olma teklifidir…

SON BÖLÜM ÖZETİ

“Çakırbeyli’nin olduğu yerde kan vardır!”

İşlediği suçun bedelini kendi rızasıyla ödeyen Ömer’i hapiste zor günler beklemektedir. Oğlunun, vicdanının sesini duymasına yardımcı olan Meryem ise içeriden gelen kötü haberlere katlanmak zorunda kalacaktır. Pudra Hakkı ile yapılan karlı ticaret masadaki bazı isimlerin aklını karıştırmayı başarır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 86. BÖLÜM İZLE!

Tehlikeli sularda yüzen masa üyelerinin, herkesi bir girdabın içine çekmesi an meselesidir. Hakkı’nın ortaklıktan bahsedip masaya oturmak istemesi de geri dönülmez bir yola girildiğinin göstergesidir. Başındaki türlü belalardan henüz kendini kurtaramamış Hızır ise dostu bildikleriyle bir savaşa girmenin eşiğindedir.

Son güncelleme: 20:09 - 28.02.2019