Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 89. bölüm fragmanı geldi! EDHO 89. bölümde Hakkı’nın kukla olduğu ortaya çıkıyor…
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 89. bölüm fragmanı geldi! EDHO 89. bölümde Hakkı’nın kukla olduğu ortaya çıkıyor…
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 89. bölümde çok önemli gelişmeler yaşanacak. EDHO 89. bölüm fragmanıyla heyecan doruğa çıkıyor. Uyuşturucu satışına göz yumarak yeni bir hamle deneyen Hızır başarılı olabilecek mi? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 89. bölüm fragmanıyla ilgilği merak edilenler...
Magazin 29 Ocak 2018 - 09:07

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tutkunlarının gözü 89. bölüm fragmanında. İzleyicisi tarafından merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 89. yeni bölüm fragmanımda çok önemli gelişmeler yaşanıyor. İzleyiciler EDHO 89. bölüm fragmanında neler olacak sorusunu sorarken fragman yayınlandı. Son bölüm final sahnesinde ise İdris ve Alparslan, öldü sandıkları Davut ile karşılaşınca büyük şok yaşadılar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Davut, Hızır ve Alparslan yüzleşmesinde neler yaşanacak?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 89. BÖLÜM FRAGMANI

Fragmanda dikkat çeken cümleler şu şekilde;

Burada ağa bile olsan neticede özgür değilsin,

Burada önemli olan özgür ya da mahkum olmak değil, önemli olan kendini bilmek, yolunu bilmek…

Neymiş planımız, masayı uyuşturucu masası yapmak mı?

Aynen öyle… Hakkı, Ekrem’in kuklası…

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 89. bölümünde; Meryem, endişelendiği oğlu için hapishaneye, görüşe gitmiştir. Görüş esnasında oğlu Ömer’e,’Burada ağa bile olsan neticede özgür değilsin’ ifadesinde bulunmuştur. Bu ifade karşılığında Ömer’in cevabı ise net olacaktır. Ömer, annesi Meryem’e,’Burada önemli olan mahkum olmak değil, önemli olan kendini bilmek, yolunu bilmek’ cevabını vermiştir. Hızır, Ünal ile aynı platformda buluşmuş ve işbirliğine hazır olduğunu belirtmiştir. Ünal’ın planı ise masayı uyuşturucu masası haline getirmektir. Hakkı, bu şekilde Ekrem’in kuklası olduğunu kanıtlayacaktır.

Son güncelleme: 12:45 - 29.01.2018