Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölüm fragmanı neden yok? EDHO bu hafta yayınlanmayacak mı?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölüm fragmanı neden yok? EDHO bu hafta yayınlanmayacak mı?
Yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü göremeyen izleyiciler şok oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları alınan kötü haber sarsılırken bu hafta 90. bölüm neden yayınlanmayacak merak ediliyor. EDHO yeni bölüm fragmanı da henüz yayınlanmış değil. 6 Şubat Salı günü yayınlanmayacak dizini yeni bölümü ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta neden yok?
Magazin 5 Şubat 2018 - 12:50

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları için üzücü gelişme yaşandı. Sevilen dizi bu hafta yayınlanmayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölüm fragmanına henüz yayınlanmış değil. Dizinin takipçileri EDHO yeni fragman ve yeni bölüm ne zaman yayınlanacak merak ediyor. İşte bu hafta yayınlanmama sebebi ve tüm detayler…

EDHO BU HAFTA NEDEN YOK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 6 Şubat 2018 Salı günü yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. 90. bölüm bu hafta, 6 Şubat 2018 Salı günü oynanacak Türkiye Kupası Çeyrek Final 2.Maç programında Gençlerbirliği ve Beşiktaş karşılaşması nedeniyle yayınlanmayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölüm fragmanı dizinin bu hafta yayınlanmaması sebebiyle 6 Şubat Salı gününden sonra yayınlanması bekleniyor.

eskiya

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle 13 Şubat Salı akşamı ATV’de yayınlanmaya kaldığı yerden devam edecek.