Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 89. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 89. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 89. son bölüm ile ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dizi tutkunları tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. EDHO son bölümde Hızır, Pudra Hakkı ile uzlaşmak durumunda kalıyor. İzleyiciler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun cevabını internette araştırılıyor. İşte EDHO ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 30 Ocak 2018 - 23:24

Hızır, son bölümde ikinci bir sürpriz ile karşılaşıyor.İzleyiciler Hızır’ın bir sonraki hamlesini merak ediyor ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye soruyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölüm özeti, linki ve yeni fragman hakkında detaylar…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Davut’un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır’a ikinci sürpriz, Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali’den gelir. Yakınları tarafından aldatıldığını düşünen Çakırbeyliler, onlardan habersiz çevrilen oyunun büyüklüğü karşısında sarsılırlar.

Uluslararası güçlerin savaşında bir adım önde olabilmek adına Hızır da bu oyuna katılmak, Pudra Hakkı ile uzlaşmak zorundadır. Ekrem’e kadar uzanan düşman zincirinin halkaları tek tek ortaya çıkarılıp yok edilene kadar da hep birlikte hareket etmek gerekecektir.

cakirbeyli

Meryem’in aklı ise bir an önce cezaevinden çıkmasını beklediği oğlundadır. Bunun için Ceylan’dan yardım isteyen Meryem, oğlunu orada son kez ziyaret ettiğini düşünürken duydukları karşısında hayrete düşer. Annesinin karşısına eskisinden farklı biri olarak çıkan Ömer’in dönüşümü, bundan sonrası için seçtiği yolun göstergesidir.

EDHO YENİ FRAGMAN

EDHO SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 09:06 - 19.03.2018