Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 92. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 92. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92. son bölüm yayınlandı. Ekrem en güvendiği adamı Hakkı'nın ihanetine uğrar. Rüzgar tersine döner. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı geldi. Ekranların fenomen dizisi EDHO hakkında merak edilenler haberimizde.
Magazin 27 Şubat 2018 - 23:53

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92. son bölüm ile ATV’de yayınlandı. Başrollerinde Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Hızır, gizli düşmanlarından yoruluyor. İzleyiciler Hızır’ın hamlelerini merak ediyor. Peki EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili son gelişmeler…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Ekrem, Ünal Kaplan’ın masası üzerine kurduğu oyunuyla Ender ve İlker’in kaybına sebep olmuştur. Bu başarısının ardından rüzgar terse dönecek, güvendiği adamı Hakkı’nın ihanetine uğrayacaktır. Ceylan ile anlaşmaya oturan Hakkı’nın verdiği adres, Davut’un büyük planı için önemli bir adım olsa da Çakırbeylilerin başına dert olacak yeni belaların da habercisidir.

Düşman olduğunu alenen kabullenmek zorunda kalan Ekrem’in arkasındakileri ortaya çıkarmayı amaçlayan Hızır ise gizli düşmanlıklardan yorulmuş, savaşacağı kişileri karşısında görmek istemektedir. Ünal Kaplan ile kurduğu yeni planıyla, yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayan diğer düşmanlarının da gözünün içine bakma fırsatını bulacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ  FRAGMAN

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:54 - 19.03.2018