Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 93. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 93. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93. son bölüm ATV ekranlarında yayınlandı. Ayak bağı olanların yok edilmesi için beklenen zaman gelmiştir. EDHO yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler EDHO 94. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun cevabını internet üzerinden araştırıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili ayrıntılar...
Magazin 6 Mart 2018 - 23:18

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 93. son bölümde Çakırbeyliler, ulaştıkları önemli bilgiyle vakit kaybetmeden harekete geçerler. Başrollerinde Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın yer aldığı dizi izleyiciler tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. Peki EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Hızır ve Ünal Kaplan, ortak düşmanları ortaya çıkarmak amacıyla çıktıkları yolda çok önemli bir isim olan Güneş’e vararak büyük bir başarı elde etmişlerdir. Bu yolda onlara ayak bağı olan herkesin sırayla yok edilmesinin zamanı gelmiştir. Bunlardan en önemlisi, aileye sızarak Çakırbeylileri içerden bitirme görevini üstlenen Selda’dır.

Hızır’ın planlarından biri de el koydukları tırın içine saklanan Alparslan sayesinde Güneş’in mekanını belirleyip baskın yapmaktır. Tırın götürüldüğü yerin bir depodan daha fazlası olduğunu öğrenen Çakırbeyliler, ulaştıkları bu önemli bilgiyle vakit kaybetmeden harekete geçerler. Öncesinde, evde konuşulanlardan herkesin Şahin Ağa’nın mekanında toplanacağı bilgisini edinen Selda, bu bilgiyi Ekrem’le paylaşmakta geç kalmaz. Her iki tarafın da karşılıklı kuracağı pusular yüzünden yaşanacak yeni kayıplar kaçınılmaz olacaktır.

EDHO FRAGMAN
EDHO SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:46 - 19.03.2018