Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 94. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 94. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. son bölüm yayınlandı. "Zamanlamayı doğru yapmazsa, Ceylan da ben ya da Ünal Bey de ölür!" Her bölümü ile izleyicileri ekrana bağlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrollerinde Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır yer alıyor. EDHO 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte ayrıntılar...
Magazin 13 Mart 2018 - 23:10

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. son bölümde Çakırbeyli Ailesi’nin içine yerleştirilmiş düşmanlar tek tek kendini açık etmeye başlamıştır. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte EDHO ile ilgili bilinmesi gerekenler…

 

Herkesi ölümle burun buruna getiren büyük planda sona yaklaşılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey zamanlamadır. Çakırbeyli Ailesi’nin içine yerleştirilmiş düşmanlar tek tek kendini açık etmeye başlamış, Yalçın’ın ele geçirilmesiyle de önemli bilgilere ulaşılmıştır.

Kurduğu oyunun ortaya çıkmasına ramak kaldığını fark eden Hasan, içerideki adamlarına harekete geçme emrini verir. Hızır ise tehlikenin farkındadır, Ünal Kaplan ve Ceylan’ı dikkatli hareket etmesi uyarır. Hızır’ın göz ardı etmemesi gereken asıl şey ise şimdiye kadar gücünü küçümsediği Selda ve Candan’ın özel yetiştirilmiş tetikçiler olmasıdır.

 

EDHO YENİ FRAGMAN

 

 

 

EDHO SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:17 - 19.03.2018