Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 96. yeni bölüm fragmanı yayınlandı EDHO 95. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 96. yeni bölüm fragmanı yayınlandı EDHO 95. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde; Hızır onu tehdit edenler karşılık veriyor "Ben tehdit edilerek kontrol edilebilen bir adam değilim!" ve ekliyor "Senin yerinde olsam beni ve ailemi bugün burada katlederdim." Dizi tutkunları merak ediyor EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte EDHO hakkında merak edilenler...
Magazin 20 Mart 2018 - 23:48

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Hızır ve Ünal Kaplan’ın gizli düşmanları ortaya çıkarmak için başlattıkları mücadelenin sonuna gelinmiş, başta Hasan’ı bitirmek için yapılan operasyon başarılı geçmiştir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte dizi hakkında merak edilenler…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Herkesin tek tek sorguya alındığı günün sonunda varılmak istenen nokta, devletin tüm hainlerden temizlenmesidir. Ne var ki Amerikalılar, onlar için çok önemli olan adamlarının alınmasına karşılık vermekte geç kalmaz.

Görevini hakkıyla yerine getirmiş olmanın mutluluğu, abisinin hayatta olduğu gerçeğini öğrenmesiyle ikiye katlanan Ceylan’ın hevesi kursağında kalacaktır. Nihayet gerçek düşmanlarının yüzüne bakma fırsatını yakalayan Hızır da bir dönemin kapanışına sevinemeden, kendini yeni bir hikayenin içinde bulacaktır.

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:57 - 26.03.2018