Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. yeni bölüm fragmanı geldi! EDHO 96. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. yeni bölüm fragmanı geldi! EDHO 96. son bölüm izle
EDHO 96. son bölümde; etrafındakilerin sağlığıyla ilgili söylediklerine aldırış etmeyen Meryem, çocuğunu doğurmak konusunda kararlıdır. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 28 Mart 2018 - 00:16

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 96. son bölüm ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın yer aldığı dizi en çok izlenen dizilerden.. Dizi tutkunları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun cevabını merak ediyor. İşte dizi ile ilgili ayrıntılar…

EDHO YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Aldığı bu zor karar sonucunda, ardında bırakacaklarını emanet edebileceği tek kişi ise Ceylan’dır. Hızır’a olan düşkünlüğü herkes tarafından bilinen Ceylan, son zamanlarda yakınlaşmaya başladığı Meryem’in bu arzusu sonucu kazanmakla kaybetmek arasında bir yerde kalır.

Diğer tarafta da olaylar durulmak bilmez. Ekrem, Güneş ve Hakkı’nın masaya oturma hazırlığı yaptığı günlerde, Çakırbeylilerin atacağı her yanlış adım aileden birinin kaybına sebebiyet verebilir. Düşmanlarıyla savaşırken dahi gücünü ailesinden aldığını söyleyen Hızır, onu güçsüz bırakabilecek şeyin de ailesi olduğunu, yaşayacağı yeni kayıpla tekrar görecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

EDHO YENİ FRAGMAN

EDHO SON BÖLÜM

Son güncelleme: 18:56 - 16.10.2018