Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 97. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 97. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. son bölüm ile ATV ekranlarında yayınlandı! Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Sanem Çelik'in yer aldığı dizi ekranların çok izlenen dizilerinden biri... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 3 Nisan 2018 - 23:21

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. son bölümde; canını kurtarmak için yurtdışına gitme planları yapan Servet ölümünden kaçamamış, Güneş’in tetikçilerinin kurbanı olmuştur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte EDHO hakkında ayrıntılar…

EDHO 98. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Büyük kayıplarına sessiz kalamayacak Çakırbeyliler derhal intikam peşine düşerler. Tetiği çekenden ziyade, bu ölüm emrini verenle ilgilenen Hızır karşılık vermekte geç kalmaz. Hızır’ı bitirmek için sevdiklerine dokunmak gerektiğini bilen düşmanları da yaptıkları ölüm listesinde ilk sıraya Meryem’i alarak aileyi derdinden sarsacak hamle için harekete geçerler.

edho

Meryem ise çocuğunu doğurmak uğruna çoktan kendi canından geçmiştir. En sevdiğini korumak adına tüm kötü haberleri evinden uzak tutmaya çalışan Hızır’ın onu yıkacak asıl kötü haberi öğrenmesi ise an meselesidir.

 

EDHO YENİ FRAGMAN


EDHO SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:22 - 04.04.2018