Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. bölüm fragmanı! EDHO son bölümde taraflar belli oluyor…
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. bölüm fragmanı! EDHO son bölümde taraflar belli oluyor…
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın geçen Salı akşamı yayınlanan son bölümü nefesleri kesti. Karısı Meryem'in hastanede öldürülmek istendiğini öğrenen Hızır çılgına döndü ve intikam yemini etti. Peki EDHO'nun 99. bölümünde neler olacak? Reşit Hızır Çakırbeyli'yi tehdit ederek 'Bana meydan okuyan bütün zibidileri öldüreceğim. En son sana geleceğim' diyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. bölüm fragmanı detayları...
Magazin 16 Nisan 2018 - 08:51

EDHO son bölüm fragmanı yayınlandı. Reşit’in Hızır’a söylediği ‘Herkesi öldüreceğim en son sıra sana gelecek’ sözleri dikkat çekerken, Hızır da rest çekerek artık düşman olduklarını açıklıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. bölüm fragmanında Reşit’in Hızır’a söylediği ‘Herkesi öldüreceğim en son sıra sana gelecek’ sözleri dikkat çekerken, Hızır da rest çekerek artık düşman olduklarını açıklıyor. İşte EDHO 99. bölüm fragmanı…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 99. BÖLÜM FRAGMANI

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hızır Çakırbeyli şüphelerinde yine yanılmamış, arkasından iş çevirdiğini düşündüğü Alparslan’ı takip ederek Meryem ve Ceylan’ı hastanede gafil avlamıştır. Karısının ölümle burun buruna geldiğini öğrenen Hızır’ı kontrol etmek kolay olmayacaktır. Tüm masanın bir araya geldiği toplantıda, Çakırbeyli Ailesi’ne silah doğrultanların arkasında kim varsa, ne pahasına olursa olsun yok edileceği konusunda anlaşılır.

Böylece sevdiklerine dokunanlara neler yapabileceklerini gösteren Çakırbeyliler düşmanlarından gelecek yeni tehlikelere karşı da önlem almış olurlar. Bu güç gösterisinin hemen ardından yıllardır hapiste olan, normal şartlarda da kolay kolay dışarı çıkması beklenmeyen Reşit adlı bir bela ortaya çıkar. Masadan alacaklı olduğunu söyleyerek karşısına dikilen bu belayı başından savmak isteyen Hızır bunu kolay kolay başaramayacaktır.

Son güncelleme: 08:52 - 16.04.2018