Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı… EDHO, 98. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı… EDHO, 98. son bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. son bölüm ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır'ın yer aldığı dizi çarşamba akşamları en çok izlenen dizilerden biri.. EDHO 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte ayrıntılar...
Magazin 10 Nisan 2018 - 23:45

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. son bölümde; Hızır Çakırbeyli şüphelerinde yine yanılmamış, arkasından iş çevirdiğini düşündüğü Alparslan’ı takip ederek Meryem ve Ceylan’ı hastanede gafil avlamıştır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. yeni bölüm fragmanı yayında…

EDHO 99. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Karısının ölümle burun buruna geldiğini öğrenen Hızır’ı kontrol etmek kolay olmayacaktır. Tüm masanın bir araya geldiği toplantıda, Çakırbeyli Ailesi’ne silah doğrultanların arkasında kim varsa, ne pahasına olursa olsun yok edileceği konusunda anlaşılır.

Böylece sevdiklerine dokunanlara neler yapabileceklerini gösteren Çakırbeyliler düşmanlarından gelecek yeni tehlikelere karşı da önlem almış olurlar. Bu güç gösterisinin hemen ardından yıllardır hapiste olan, normal şartlarda da kolay kolay dışarı çıkması beklenmeyen Reşit adlı bir bela ortaya çıkar. Masadan alacaklı olduğunu söyleyerek karşısına dikilen bu belayı başından savmak isteyen Hızır bunu kolay kolay başaramayacaktır.

EDHO yeni bölüm fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

EDHO YENİ FRAGMAN

EDHO SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:11 - 16.04.2018