Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. yeni bölüm ne zaman?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. yeni bölüm ne zaman?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarına kötü haber! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanacak mı? İzleyiciler ATV yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini göremeyince şoke oldu. Peki EDHO bu akşam neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte EDHO hakkında son gelişmeler...
Magazin 6 Şubat 2018 - 17:36

EDHO neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları ATV yayın akışını merak ediyor. ATV yayın akışında bu akşam Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yerine Gençlerbirliği Beşiktaş maçına yer verdi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar..

EDHO YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Davut’un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır’a ikinci sürpriz, Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali’den gelir. Yakınları tarafından aldatıldığını düşünen Çakırbeyliler, onlardan habersiz çevrilen oyunun büyüklüğü karşısında sarsılırlar. Uluslararası güçlerin savaşında bir adım önde olabilmek adına Hızır da bu oyuna katılmak, Pudra Hakkı ile uzlaşmak zorundadır.

 

Ekrem’e kadar uzanan düşman zincirinin halkaları tek tek ortaya çıkarılıp yok edilene kadar da hep birlikte hareket etmek gerekecektir. Meryem’in aklı ise bir an önce cezaevinden çıkmasını beklediği oğlundadır. Bunun için Ceylan’dan yardım isteyen Meryem, oğlunu orada son kez ziyaret ettiğini düşünürken duydukları karşısında hayrete düşer.

Annesinin karşısına eskisinden farklı biri olarak çıkan Ömer’in dönüşümü, bundan sonrası için seçtiği yolun göstergesidir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. yeni bölümün önümüzdeki hafta salı günü yayınlanması bekleniyor öte yandan EDHO yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

EDHO YENİ FRAGMAN

Son güncelleme: 20:56 - 06.02.2018