Hızır’a kahpe tuzak! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yaptı! (EDHO 139. bölüm sezon finali izle)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. Son bölümde; Zeki Sivri’nin kurduğu buzağı fark edemeyen İlyas ve Behzat ölümle burun buruna geliyor. Hurşit’in son andaki hamlesi Zeki’nin bütün planlarını alt üst ediyor. Çakırbeyliler ile tek başına mücadele edemeyeceğini anlayan Zeki, Selcan’ı onların üzerine sürüyor. İlyas ve Alparslan’ın mutluluğu Zeki’nin ele geçirilmesine bağlıdır ancak Selcan’ın kardeşlerinin intikamını almak için yaptığı plan Hızır’ın vurulmasına sebep oluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde neler yaşandı?

Hızır’a kahpe tuzak! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yaptı! (EDHO 139. bölüm sezon finali izle)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali ile bu akşam ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde; Zeki'nin kendilerine kurduğu tuzağı fark edemeyecek kadar öfkeli olan İlyas ve Behzat'ın eli kolu bağlanıyor. Haşmet ise bu tuzaktan Hızır sayesinde kurtuluyor. Zeki'nin dostlarını infaz etmesi Hurşit'i kritik bir hamle yapmaya itiyor. Tahsin'in ihanetini öğrenen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz bekliyor. Zeki, Selcan kozunu ileri sürüyor. Kardeşlerinin intikamını almak isteyen Selcan'ın en önemli hedefi Hızır oluyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde neler yaşandı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. Son bölüm özeti…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİ ÖZETİ: EDHO 139. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahsin, Behzat'ın hayatına karşılık kendi hayatının bağışlanması için Hızır ve Haşmet'e onları Zeki Sivri'ye götürmek için teklif yapar. Hızır bu teklife çok sinirlenir. Bu sırada Zeki, İlyas Behzat, Boran, Fahri ve Hurşit ve diğerlerini havuzun kenarında elleri ve ağızları bağlı bir şekilde sıraya dizmiştir. Onlara kendisine yaptıklarından dolayı hesap sorar. Belindeki silahı çeker ve en küçükten başlayarak öldürmeye başlar. Elleri ve ayakları bağlı olan İlyas bu infazlar karşısında çaresizdir. İplerden kurtulmaya çalışır ancak başarılı olamaz. Sıra Tekin'e gelir. Tekin Zeki'nin kurşunuyla ölmek yerine kendini havuza atar. Bu sırada Hurşit de kendini havuza atar.

ZEKİ VE SELCAN KAÇIYOR

Tekin'in ellerini çözer. Tekin kendini kurtardıktan sonra Hurşit'i çözer. Zeki, Tahsin ile telefonda görüşürken Hurşit Zeki'nin adamlarından birini vurur. Dışarıdan gelen silah seslerini de duyan Zeki zorda olduğunu anlar ve Selcan ile birlikte kaçar. Zeki ve Selcan'ın adamlarıyla çatışma yaşanır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİ İZLE

TAHSİN ÖMÜR'E YALVARIYOR

Alparslan Selcan'ı vurmayı başaramaz. Peşinden gider ancak Selcan çoktan uzaklaşmıştır. İlyas ve diğerlerinin yanına döner. Bu sırada Hızır'ı arayan Alparslan durum hakkında bilgi verir. Tahsin'in ihaneti ile çılgına dönen Haşmet Zeki'nin kaçması ile birlikte zıvanadan çıkar. Zeki'nin yerini sorduğunda Tahsin'den aldığı cevap sabrını taşırır ve arka arkaya Tahsin'i yumruklamaya başlar. Araya giren Tufan Haşmet'i zor sakinleştirir. Hızır, çocuklara Tahsin'i arabanın bagajına koymalarını söyler. Tahsin ölümden kurtulabilmek için son çare olarak Ömür'e yalvarır.