Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
ATV yayın akışı: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm bu akşam neden yok?EDHO yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
ATV yayın akışı: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm bu akşam neden yok?EDHO yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
ATV yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yerine Can Feda filmi görünüyor. Kısa zaman önce yılbaşı tatilinden dönen dizinin yeniden yayınlanmamaya başlaması üzerine dizinin hayranları "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final mi yapıyor?" "EDHO neden yok, yeni bölüm ne zaman?" sorularının cevaplarını araştırmaya başladı.İşte dizi hakkında merak edilenler...
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Şubat 2019 - 18:54

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz her Salı akşamı saat 20.00’da yeni bölümleriyle ATV ekranlarında yayınlanıyor. Bu hafta diziden yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Ayrıca ATV’nin yayın akışında diziye yer verilmedi. Seyirciler merak etmeye başladı: ATV yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? EDHO yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte dizi severlerin merak ettiği sorunun cevabı…

ATV YAYIN AKIŞI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI NEDEN YOK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bir haftalık ara veriyor. Salı günleri ekrana gelen dizinin fragmanı pazar günleri yayınlanıyordu. Ancak dün fragman gelmedi. Bugün ATV’nin yeni hafta yayın akışında salı akşamı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yerine sinema filmi yayınlandı. EDHO’nun yeni bölümü 12 Şubat Salı akşamı yayınlanacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 124. SON BÖLÜM ÖZETİ

İlyas cezaevinde yaşanan son olaydan sonra ölen Ercan'ın yasını tutarken avukatı Özgür yanına gelir. Özgür, İlyas'a savcıya vereceği ifade için söyleyecekleri ile ilgili konuşmak isteyince çileden çıkar. Özgür'den kendisinden kopmasını ister. Özgür ise hayatından çıkacağını söyler.

HIZIR AKAN KANIN DURMASINI İSTİYOR

Alparslan Hızır'ın yanına gelir. Amcasına bir emri olup olmadığını sorar. Hızır, akan kanı durdurmasını ister. Alparslan Hızır amcasının durmayacağını, Ercan'ın ölümünden sonra ikna olmayacağını söyler. Hızır da, “ne zaman ikna olacak Alparslan? sen ya da Hızır Ali veya İlyas'ın ölümü mü ikna edecek” der.

İLYAS UZLAŞMAYI KABUL ETMİYOR

Alparslan, İlyas'ı ziyarete gider. Alparslan, hasımları ile dışarıda uzlaşmaya varıldığını ve bu uzlaşmanın içeriyi de kapsadığını söyler. İlyas o uzlaşmanın onu bağlamadığını söyler. Alparslan bu uzlaşmayı kabul etmemesi durumunda kanın akmaya devam edeceğini, onlardan kan aktığında kendilerinden de kanın akacağını söyler. İlyas, Alparslan'a, içerde düşünmek için çok zamanı olduğunu ve bu konuda bir daha onu ziyaret etmemesini ister.

BEHZAT DA UZLAŞMAYI KABUL ETMİYOR

İlyas, Alparslan ile konuştuklarını adamlarına anlatır. İlyas, fikri alınmadan sulh yapıldığı için öfkelidir. Adamlarına “Ya Behzat ölecek ya ben” der. İlyas adamlarından Behzat'a içerde uzlaşma olmayacağı mesajını iletmesini ister. Bu arada Tahsin Façalı, Behzat'a Haşmet'in kararını bildirir. Behzat da sulh şartlarını kabul etmediğini ve sulh yapacağı zamanı ve şartları bildireceğini söyler.

HAŞMET BEHZAT'IN KARARINI ÖĞRENİYOR

Hızır, Alparslan'a Mesut'ların seslerinin çıkmadığını ve bu işte bir tuhaflık olduğunu söyleyerek ondan durumu araştırmasını ister. Bu arada Tahsin, Haşmet'e Behzat'ın bu uzlaşmayı kabul etmediğini söyler. Haşmet, Tahsin'e Hızır'ın etrafındakilere giderek uzlaşmaya hazır olduğunu söylemesini ister. Tufan, Hızır'a Haşmet ile yaptığı uzlaşmadan İlyas'ın haberi olup olmadığını sorar. Hızır, İlyas'ın uzlaşmayı kabul etmediğini söyler.

HIZIR REST ÇEKİYOR

Hızır, adamlarına İlyas'ın başına bir iş gelirse bunun hesabını onlardan soracağını söyleyerek, yaptığı anlaşmanın arkasında olduğunu bildirir. Onlardan hiçbir yardım istemediğini bildirerek “ister uzlaşmayı kabul edin isterseniz de İlyas ile birlikte çatışın” diyerek rest çeker.

Son güncelleme: 21:47 - 05.02.2019