Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 154. bölüm fragmanında Hızır’ın zor kararı…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 154. bölüm fragmanı bir hafta aradan sonra ekrana geldi. Geçtiğimiz hafta yayınlanmayan dizinin yeni fragmanında heyecan doruğa çıktı. Hızır annesiyle konuştuktan sonra bir karar vermek zorundadır. Alpaslan ile İlyas Hızır'a yeni bir teklifle gelir. Eğer Hızır teklifi kabul etmezse devreye Tufan girecek.  İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 154. bölüm fragmanında Hızır’ın zor kararı…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölüm fragmanı ekrana geldi. Dizinin son bölümünde; iki düşman arasında yapılan pazarlığın, canına karşılık mermilerin yeri olduğunu anlayan Hızır, Tufan ile Cengiz’i birlikte bitirebilmek için bir plan hazırlar. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölüm fragmanı…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 154. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Bu planda en etkili rol oynayacak kişi ise ailesini hiçe sayarak düşmanın tarafında saf tutan Melike Meftun olacaktır. Başlattığı savaşta daha fazla kayıp vermemek için kendine yandaş arayan Tufan, sokaklardaki adamlarından da birlik olmalarını ister. İlyas ve dostları düşmanlarının etrafında toplanmaya başlayacak bu adamlara, Çakırbeylilerin yanında olmak yerine karşısında durmanın nasıl sonuçlanacağını göstermekte gecikmez. Diğer taraftan Hızır da büyük lokma olarak gördüğü Cengiz'in peşinde olacaktır.

Cengiz'i yok etmenin başına neler açacağını bilen Hızır, ardında hiçbir iz bırakmayacağı bir plan hazırlar. Çakırbeyliler, Tufan'ı kimsesizleştirecek olan bu hamlelerle tozu dumana katacaklardır. Çakırbeyli hanesinde ise heyecanlı bir bekleyiş vardır. Meryem'in döneceği haberi gelmiş ve her şeyin eskisinden daha iyi olacağına dair umutlar tekrar yeşertmiştir. Tüm ev ahalisinin mutlulukla karşıladığı bu habere en çok sevinen ise elbette ki Hızır olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 153. SON BÖLÜM İZLE

Sınırsızların kurduğu oyuna, oğlunun canını kurtarmak için dahil olan Tufan, yaptığı hatanın bedelini yine oğlunun canıyla ödemiştir. Orhan'ın ölümüyle eski dostların arasındaki düşmanlık son bulmayacak aksine ikilinin intikam hırsı katbekat artacaktır. Bu kayıpla ilgili iki taraf da birbirini suçlarken, masa üyelerinin tavrı gayet net olacak, Tufan'ın infazının biran önce gerçekleşmesi gerektiğini dile getireceklerdir. Tufan'a göre yaşanan kaybın tek sorumlusu olan Hızır ise hem bir babanın evladını kaybetmesinin ne demek olduğunu bildiğinden hem de Orhan'ı yeğeni olarak gördüğünden cenaze gününden önce kimsenin harekete geçmesini istemez. Hatta ilk hamlenin de Tufan'dan gelmesi gerektiğini savunacaktır.

Tufan ise içindeki öfkenin dinmesine izin vermeden intikamını almak adına kolları sıvar. Hızır'a karşı açacağı savaşta yenilgiye uğramamak için Çakırbeylilerle bir bağı olmayan eski ahbaplarını da cephesine katacaktır. Yakın dost olan masa üyelerinin arasına kan girdiğini öğrenen Cengiz de Hızır'ı bitirmek için derhal harekete geçer. Tufan'ın acısından faydalanarak yapacağı planla bu krizi fırsata çevirmeye çalışacaktır.

EDHO yeni bölüm ne zaman? İlginizi Çekebilir EDHO yeni bölüm ne zaman?