Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! ‘Akacak çok kan var!’ EDHO yeni bölüm ne zaman?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! ‘Akacak çok kan var!’ EDHO yeni bölüm ne zaman?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanmadı. İzleyiciler yeni bölümü ekranlarda göremeyince Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanını araştırmaya başladı. Son bölümde Davut'un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır'a ikinci sürpriz, Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali'den gelmişti. Peki EDHO yeni bölüm ne zaman? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölüm fragmanı ve yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtı...
Magazin 11 Şubat 2018 - 20:29

Heyecanla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO yeni bölümde Şahin Ağa, Yaşar’ın adamlarının toz satmasının sonucu hepsini indirimi tehdidi savuruyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölümü ne zaman yayınlanacak? İşye Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ve tüm detaylar…

EDHO YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızır büyük bir bomba istiyor. Peki ne ayapacak. EDHO 90. bölümün 13 Şubat Salı günü yayınlanması bekleniyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Davut’un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır’a ikinci sürpriz, Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali’den gelir. Yakınları tarafından aldatıldığını düşünen Çakırbeyliler, onlardan habersiz çevrilen oyunun büyüklüğü karşısında sarsılırlar. Uluslararası güçlerin savaşında bir adım önde olabilmek adına Hızır da bu oyuna katılmak, Pudra Hakkı ile uzlaşmak zorundadır.

Ekrem’e kadar uzanan düşman zincirinin halkaları tek tek ortaya çıkarılıp yok edilene kadar da hep birlikte hareket etmek gerekecektir. Meryem’in aklı ise bir an önce cezaevinden çıkmasını beklediği oğlundadır. Bunun için Ceylan’dan yardım isteyen Meryem, oğlunu orada son kez ziyaret ettiğini düşünürken duydukları karşısında hayrete düşer. Annesinin karşısına eskisinden farklı biri olarak çıkan Ömer’in dönüşümü, bundan sonrası için seçtiği yolun göstergesidir.
eskiyanedenyok880

OCAK AYINDA EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ZİRVEDE

Ajans Press’in incelemesine göre medyanın en çok konuştuğu televizyon kanalı bin 10 yazılı basın haberiyle adından söz ettiren Kanal D oldu. Kanal D’yi 991 haberle ATV takip ederken, Show TV 730, Star TV 673, NTV 570 haberle en çok habere konu olan kanallar oldu.

2018’in ilk ayında kanalların dizi performansları da dikkat çekti. Reyting yarışı kıyasıya rekabete sahne olurken, medyanın en çok konuştuğu diziler de belli oldu. ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, Ocak ayında 376 yazılı basın haberine konu olarak, ATV’nin en çok konuşulan dizisi oldu. TRT 1’in başarılı dizisi Diriliş Ertuğrul, 315 yazılı basın haberiyle kanalın en çok konuşulan yapımı oldu. Yazılı basının en çok konuştuğu kanal olan Kanal D’nin en çok konuşulan yapımı, Perşembe günleri izleyiciyle buluşan Vatanım Sensin olurken, dizi hakkında Ocak ayında 204 haber çıkışı tespit edildi. Star TV’nin en çok konuşulan yapımı 181 habere konu olan Ufak Tefek Cinayetler olurken, Fox TV’nin en çok konuşulan yapımı hakkında 141 haber çıkan Bizim Hikâye oldu. Show TV’nin popüler dizisi Çukur, 128 haberle kanalın en çok konuşulan yapımı olmayı başardı.

Son güncelleme: 23:27 - 11.02.2018