Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızır’a uyarı! EDHO 100. bölümde neler olacak?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızır’a uyarı! EDHO 100. bölümde neler olacak?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO 100. bölüm fragmanında Ünal'dan Hızır'a uyarı geldi. Peki yeni bölümde meler olacak? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 22 Nisan 2018 - 22:19

Oktay Kaynarca ve Deinz Çakır’ın başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı izleyiciyi heyecanlandırdı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Ünal, Hızır’ı “Kafana göre davranmaya devam edersen, yaşamaya devam edemezsin!” diye uyarıyor. EDHO 100. bölüm fragmanında Hızır ‘Meryem’in sağlığı hiç bir şeyden önemli değil. Yaşasın da benden nefret ederek de yaşasın’ diyor. İşte yeni bölümden ayrıntılar ve 100. bölüm fragmanı…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kimsesiz Yaşar'ın uzun zaman sonra karşısına çıkan gizli sevdası, dikkatsizce hareket etmesine ve sonucunda Reşit'in ağına düşmesine sebep olmuştur. Hızır Çakırbeyli eski dostuna olanları yeni düşmanına ödetmeye kararlıdır. Olanlardan sonra Reşit'i bir kez daha mekanında ağırlayan Hızır, eski olumlu tavrının aksine artık alenen hasım olduklarını vurgular. Reşit de bu karşılamaya cevaben küçümsediği Çakırbeylilere tehditler yağdırır. Artık sıranın kendilerinde olduğunu bilen Hakkı ise canını kurtarmak için Ekrem'den derhal etkili bir plan yapmasını ister.

EŞKIYA 100. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Eski hasımlarını da unutmayan Hızır kendinden beklendiği gibi masadaki ölümler için hazırlık yapmaktadır. Kural kuraldır. Masada oturan masada ölecektir. Kalp doktoru Derya'nın eve gelmesiyle ortaya çıkan durumlar, Çakırbeyli ailesini Meryem'in hasta olduğu gerçeğine de yakınlaştırır. Her yerde gözü kulağı olan Hayriye Ana, Derya'nın kadın doğum uzmanı olmadığını bildiğinden, yakaladığı ipin ucunu düğümü çözene kadar bırakmamaya kararlıdır.