Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
EDHO bu akşam neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?
EDHO bu akşam neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanmıyor. Kanalların ortak aldığı bir karar sonucunda diziler yeni yıl tatiline girdi Ocak ayının son haftasında yeni bölümler ekrana gelmeye başlayacak. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu, yeni fragman var mı? Yeni bölüm ne zaman? İşte ayrıntılar...
Magazin 8 Ocak 2019 - 20:14

Dizi severleri kötü bir haber bekliyor… ATV yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümüne yer vermedi. Her hafta seyircileri ekran başına bağlayan dizinin yeni bölümünün yayınlanmaması hayal kırıklığı yarattı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yayınlanmıyor? İşte dizi hakkında merak edilen bütün ayrıntılar…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni yıl tatilinde. Dizinin yeni bölümünün Ocak ayının 3. haftasında ekrana gelmesi bekleniyor. Bu tarih de 22 Ocak Salı gününe denk geliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı da yayın tarihinden önceki hafta gelecek.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Hayriye işediği günahlar sebebiyle Allah’tan af diler. Karı koca arasına girdiği için çok pişmandır. Bu arada Hızır, eniştenin kulağını görünce ne olduğunu sorar. Hurşit olanları anlatır. Enişte Hızır’a Hatice’siz yaşayamayacağını onu öldürmesini ister. Hızır şaşırır. Hızır Hatice’yi aldatmadığını ve bu yüzden öldürmeyeceğini söylese de enişte onu yine de öldürmesini ister. Enişte olayları bir türlü anlayamaz sonunda Alparslan o gece yaşananları detayları ile anlatır. Enişte ikna olur ama bir sorun vardır. Hatice eniştenin öldüğünü sanmaktadır.

eskiya-3

MESUT İLYAS’A TUZAK KURUYOR

Mesut, Tuncay’ın bütün adamları ile birlikte infaz edildiğini öğrenir. Bunu yapanların kim olduğunu öğrenmek ister. Ancak kamera kayıtları silinmiştir. Haberi getiren adamı Çakırbeylilerin infazdan önce kalabalık şekilde ofisten ayrıldığını söyler. İlyas’ın bu işi yaptığından emin olan Mest, adamının İlyas’ın olmadığını söyleyince şaşırır. Ancak İlyas’ı hedefine koyan Mesut İlyas’ın bu işin içinde olduğu fikrini adamına söyleyerek aslında ona tuzak kurmaktadır.

eskiya-1

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

HIZIR ENİŞTENİN ÖLMEDİĞİNİ AÇIKLIYOR

Hızır, enişte ile birlikte eve gelir. Hatice ve diğerlerine gerçeği açıklamak için yanlarına gider. Hatice, Hayriye ve Emine olanlardan habersiz Hızır’ı soru yağmuruna tutar. Hızır iyice pişman oldukları anladığında onlara ders gibi bir konuşma yapar ve nasihatler verir. Sonunda eniştenin ölmediğini açıklar. Hatice şok olur. Hızır’ı şaka yapmaması konusunda uyarır. Hızır, enişte ile ilgili yaptığı planı ve sonrasında yaşananları anlatır. Hatice dayanamayıp kocasının nerde olduğunu sorunca nerde olduğunu söyler. Hatice sevinçle kocasına gider. Hayriye de derin bir oh çeker ve “Çok şükür” der.

Son güncelleme: 21:18 - 08.01.2019