Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a verilen ara sebebiyle dizinin hayranları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonunun ne zaman başlayacağını merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 122. yeni bölümünün tahmini olarak ne zaman yayınlanacağı biliyor. İşte detaylar...
Magazin 1 Ocak 2019 - 16:36

Salı akşamları ATV’de yayınlanan dizinin sevenleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanmayacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizinin normalde bu akşam yayınlanması gereken bölümü ekranlarda olmayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölüm 22 Ocak Salı günü yayınlanacak. Dizilere neden ara verildi sorusunun cevabı için ise bazı iddialar dikkat çekiyor.

DİZİLER NEDEN ARA VERDİ?

Diziler, her yıl başında futboldaki devre arası gibi 2 haftalık bir ara veriyordu. Ancak, bu yıl bir değişiklik oldu ve aranın, kanalların aldığı ortak bir kararla 3 haftaya uzatıldığı öğrenildi. İzleyiciler, Sen Anlat Karadeniz, Çukur, Kadın, Yasak Elma gibi dizileri 3 hafta izleyemeyecek. Alınan bu kararla ilgili kimi iddialar dizi sektöründe dillendirilmeye başlandı. Dizi maliyetlerinin yükselmesi, oyuncu kaşelerinin artması ve reklam pastasının daralması sıkıntıların başında geliyor.

eskiya-1

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyas’ın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırlar. Cengiz’i resmi olarak istihbaratta görev alma vaadiyle kandırarak İlyas’ın aleyhine tanıklık etmesini sağlayacaktır. Tuncay’ın ölümü başta olmak üzere yapılan tüm eylemlerin sorumlusu olarak tutuklanan İlyas, artık bir çıkış yolu kalmadığının farkındadır. Mesut, kurduğu oyunla, içeride İlyas’ı dışarıda ise Alparslan’ı bitirme peşindedir. Ailesini dağıtacak olan bu oyunu bozmak için harekete geçen Hızır, kendi çıkarları uğruna bulunduğu konumu istismar eden vatan haininin karşısına dikilir. Bir meydan okuma yarışına dönüşen görüşme, ikilinin birbirine gözdağı vermesinden öteye geçemez. Hiçbir tehdide boyun eğmeyecek olan Hızır’ın, kardeşinin canını kurtarmak için artık yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Son güncelleme: 09:39 - 26.02.2019