Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte yanıtı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte yanıtı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam neden yayınlanmadı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ATV yayın akışında yer almadı. Sebebi ise Ziraat Kupası maçı. EDHO yeni bölümü merakla bekleniyor. Dizinin 88. Bölüm fragmanı da henüz gelmedi. Heyecan dorukta kaldı. Çünkü ​​ Hızır ise dostu bildikleriyle bir savaşa girmenin eşiğinde. Peki Eşkıya Hükümdar Olmaz ne zaman yayınlanacak?
Magazin 16 Ocak 2018 - 21:22

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları dün akşam yeni bölüm neden yayınlanmadı diye merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ATV'nin haftalık yayın akışında yer almadı ayrıca dizinin fragmanı yayınlanmadı. Yayınlanan son bölümde; İşlediği suçun bedelini kendi rızasıyla ödeyen Ömer’i hapiste zor günler bekliyor. Tehlikeli sularda yüzen masa üyelerinin, herkesi bir girdabın içine çekmesi an meselesi… İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm hakkında merak edilenler….

EDHO YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Başrollerinde Deniz Çakır, Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Sanem Çelik ve daha birçok ünlü oyuncunun rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.yeni bölümü 23 Ocak Salı günü saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak.

edho-yeni-bolum

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ FRAGMAN

EDHO NEDEN YOK?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV’nin 16 Ocak’taki yayın akışında görülmüyor. Sebebi ise  Ziraat Kupası’nda oynanacak İstanbulspor – Fenerbahçe Maçı. Bu durumda bir hafta ara verilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü haftaya ekrana gelecek. İşte EDHO son bölüm izleme linki ve yayınlanan son fragman…

SON BÖLÜM ÖZETİ

İşlediği suçun bedelini kendi rızasıyla ödeyen Ömer’i hapiste zor günler beklemektedir. Oğlunun, vicdanının sesini duymasına yardımcı olan Meryem ise içeriden gelen kötü haberlere katlanmak zorunda kalacaktır. Pudra Hakkı ile yapılan karlı ticaret masadaki bazı isimlerin aklını karıştırmayı başarır. Tehlikeli sularda yüzen masa üyelerinin, herkesi bir girdabın içine çekmesi an meselesidir. Hakkı’nın ortaklıktan bahsedip masaya oturmak istemesi de geri dönülmez bir yola girildiğinin göstergesidir. Başındaki türlü belalardan henüz kendini kurtaramamış Hızır ise dostu bildikleriyle bir savaşa girmenin eşiğindedir.

Son güncelleme: 08:32 - 17.01.2018