Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok?Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm ne zaman?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok?Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm ne zaman?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayın akışında göremeyen izleyiciler yeni bölüm neden yok, yeni bölüm ne zaman, yeni fragman geldi mi diye merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam özel bölümü ile ekranlara gelecek. Yuvarlak masada yapılan toplantıda bütün gerçekler ortaya çıkmıştı. Yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman diye merak ediyor. İşte ayrıntılar...
Magazin 2 Ocak 2018 - 18:29

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm bu akşam neden yayınlanmadı? Dizi severler yayın akışında yeni bölüm yerine özel bölümün ekranlara geleceğini öğrenince EDHO yeni bölüm neden yayınlanmıyor diye merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm ne zaman? Hızır Çakırbeyli, Nevzat’ın ölümü üzerine planlar yaparken, Ömer’in işlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak hamlesi hanede bomba etkisi yaratmıştı.  EDHO yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte EDHO hakkında son gelişmeler…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm bu akşam yılbaşı nedeniyle yayınlanmayacak. Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağına dair ise henüz açıklama yapılmadı. EDHO 87. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.
eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaaz

SON BÖLÜM ÖZETİ

Nevzat’ın bu durumu lehine kullanabileceği aşikardır; fakat Hızır’ın, ailesi üzerinden bir pazarlık yapması söz konusu bile değildir. Bir an önce harekete geçme arzusunda olan Hızır, kimin yanında olacağını, kimin karşısında duracağını görmek için masayı toplar. Ünal Kaplan’ın Nevzat ile yaptığı görüşme masada etkisini gösterecektir. Dostlukların sorgulanacağı toplantının sonunda Çakırbeyliler kendilerini Nevzat’ın namlusunun ucunda bulurlar. Tüm bu yaşananlar ya bir sona ya da yeni bir dönemin başlangıcına neden olacaktır.

Son güncelleme: 19:55 - 02.01.2018