Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yeni bölüm şoku! Hızır’ı vurdular! EDHO bugün mü başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak diye merak eden seyirciler yeni sezon yeni bölüm fragmanı ile kalbinden vuruldu. Son yayınlanan fragmanda Meryem ile Hızır'ın mutlu günlerinin bir silah sesiyle nasıl kabusa dönüştüğünü gösteriyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yeni bölüm şoku! Hızır’ı vurdular! EDHO bugün mü başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yeni bölüm fragmanı ile şok etkisi yarattı. Dizinin başrolü Hızır (Oktay Kaynarca) namlunun ucunda görünüyor. Meryem’in (Deniz Çakır) gözyaşları ile biten fragman sonrası yeni bölüm ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı merak ediliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. Bölüm fragmanı:


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

EDHO geçtiğimiz sezon Salı günleri ATV ekranlarında yayınlanıyordu. Ancak yeni sezonda net tarih ve gün açıklanmadı. Sadece dizinin Eylül ayı içerisinde başlayacağı biliniyor.

OYUNCU KADROSUNDA YENİ İSİMLER

Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu’nun başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

edho-oyunculari
Yeni sezonda dizide; Olgun Şimşek, Mesut Akusta, Duvara Karşı filmiyle Almanya’da En İyi Erkek Oyuncu Ödülü alan Birol Ünel, Kalandar Soğuğu filminin ödüllü oyuncusu Haydar Şişman ve İrem Sultan Cengiz de rol alacak.

EDHO SEZON FİNALİ

Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi’nin ölümünden sonra eve kapanır. Abisinin yadigarının kaybı Hızır’a çok ağır gelmiştir. Serkan’ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem’in planlarını sekteye uğratmıştır. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakılır. Son hamlesi için Hızır’ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır.

Ünal Kaplan masasındaki kan davasının bitmesi adına Rüstem ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Düşmanlıklarını ilan eden iki masa lideri birbirlerine rest çekerler. CIA tarafından gücünü kaybeden Rüstem geri adım atmayarak meydan okumaya devam edecektir.

Meryem’in yeni görevi Hızır’ı ve gittikçe büyüyen ailesini ayakta tutmaktır. Aldığı son darbeden sonra kolay kolay kendine gelemeyecek olan Hızır’ın aklında tüm işleri ailenin diğer erkeklerine bırakıp gitmek vardır. Ceylan da kendisi için aynı şeyi arzular. Artık biraz huzur bulmak herkesin hakkıdır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da flaş ayrılık! Hangi ünlü oyuncu veda etti? İlginizi Çekebilir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da flaş ayrılık! Hangi ünlü oyuncu veda etti?