Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerden ‘Edepsizlik’ davası

Magazin dünyasının renkli kardeşlerinden Esra ve Ceyda Ersoy, Aşkım Kapışmak'ın kendisi hakkında yaptıkları yoruma tepki gösterdi.

Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerden ‘Edepsizlik’ davası

Esra- Ceyda Ersoy kardeşler, geride bıraktığımız günlerde bir ayakkabı markasının veliahtı Taha Özer ile birlikte Mykanos’a tatile gitti. Buradaki tatillerinden en özel kareleri takipçileriyle paylaşan kız kardeşler, pek çok eleştiri de almışlardı. Özellikle 165 Euro’luk hamburgerleri ve binlerce euroluk doğumgünü kutlaması masraflarıyla pek çok yerde haber olan Esra ve Ceyda Ersoy sosyal medya hesaplarından haklarında yapılan eleştiriler için ‘özel hayatımızda ne yaptığımız bizi ilgilendirir’ şeklinde bir açıklamada bulunmuşlardı.

esra-ceyda-ersoy-ic

Ancak onların bu açıklamalarına rağmen hiç beklemedikleri bir suçlamayla karşılaştılar. Renkli Sayfalar adlı programa katılan Aşkım Kapışmak burada, Esra ve Ceyda Ersoy’un haberleri hakkında yorumda bulunarak ‘bu yaptıkları edepsizlik’ şeklinde konuştu. Bu yorumdan haberdar olan Esra-Ceyda Ersoy da sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla bu durumu kınadıklarını belirterek Kapışmak hakkında hukuki işlem başlatacaklarını duyurdular.

İLGİLİ HABERCicişler'in 165 Euroluk hamburger keyfiCicişler’in 165 Euroluk hamburger keyfi