Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Erol evlilik programını bırakıyor mu?
Esra Erol evlilik programını bırakıyor mu?
Uzun yıllardır evlilik programlarıyla ekranlara gelen Esra Erol, programı bırakıyor mu?
Magazin 26 Nisan 2016 - 11:39

Son dönemde evlilik programları ile ortaya çıkan iddialar sonrası, RTÜK bu programlara el atmıştı. Zuhal Topal’ın Seda Sayan ve Esra Erol’la olan tartışmaları magazin gündemine yansımış ve bu süreçte taraflar mahkemelik olmuştu.

Songül Karlı TV8’de başladığı evlilik programını, programların gidişatının değiştiğini belirterek; ‘biz bunlara alet olmayacağız’ diyerek bitirme kararı almıştı. Gözler diğer programlara çevrilse de kimse böyle bir açıklama yapmadı. Bunun yanısıra uzun süredir suskunluğunu koruyan Esra Erol, geçen haftalarda canlı yayında ilk kez konuşmuş; başka formatlarla da izleyicinin karşısına çıkabileceğinin sinyallerini vermişti.

2007 yılından bu yana çeşitli televizyon kanallarında evlilik programı sunan Esra Erol evlilik programını bırakacağının sinyallerini verdi. Yıllardır izdivaç programı sunan Esra Erol, çok fazla evlilik programı olmasından dolayı rahatsız olduğunu söyledi ve ekledi: “Hiçbir zaman tek başıma hareket etmedim. Tek başıma olsaydım belki bırakırdım ama benimle yürüyen 60 kişi olunca dikkatli olmam lazım.”

Esra Erol, “Bir televizyon karakteriyim. Bugün bu program biter, yarın başka bir formatla karşınızda olabilirim” sözleri ile ilerleyen dönemlerde farklı formatlarla seyirci karşısına çıkabileceğinin sinyallerini verdi.