Esra Erol izlemeyin boykotu

Rol aldığı makarna reklamıyla gündemde olan Esra Erol’a en ilginç tepki Tüketici Birliği’nden geldi.

Esra Erol izlemeyin boykotu

Bir makarna firmasının reklam filminde boy gösteren ve 45 saniyelik bu reklam filmi için 3 milyon lira aldığı iddia edilen Esra Erol Tüketici Birliği tarafından protesto edildi.

Evlilik programları denilince akla gelen ilk isimlerden olan Esra Erol geride bıraktığımız yıl çok konuşulan ATV transferine imza atmış kısa süre önce de Ali Özbir ile olan evliliğinden ikinci çocuğunu dünyaya getirmişti. Evlilikte ve işte kazanan Esra Erol'un son bombası ise bir makarna firmasının reklam filminde oynaması oldu.

Foto: Bülten

45 saniyelik bu reklam filmi için 3 milyon lira aldığı iddia edilen ancak sonrasında bu iddiaları ‘Bu rakamların hayali olması, hakkımda çok şükür konuşulacak şeylerin bu olması, yolumdan sapmadan, şöhret denen kavramdan her daim uzak olmam, başladığım günden bugüne hep aynı olmam aslına bakarsanız, bugün kendi adıma övünülecek şeydir. Bu rakamları alanlar yok mu? Var ama onun için Messi olmak lazım ama o yetenek bende yok' sözleriyle yalanlayan Esra Erol görünen o ki Tüketici Birliği'ni ikna edememiş. Birlik resmi sitesinden yayınladığı bir yazı ile firmayı ve Esra Erol'u protesto etmiş. Makarnayı yememeye ve Esra Erol'u izlememeye davet eden protesto metni birliğin resmi sitesinde şu şekilde verilmiş.

Foto: Ekran görüntüsü

 TÜKETİCİ BİRLİĞİ HAKKINDA

Türkiye'nin çeşitli kentlerinde bulunan dokuz tüketici örgütünün bir araya gelerek oluşturduğu Tüketici Birliği Federasyonu, Türkiye'nin en güçlü tüketici örgütlenmesi olarak dikkat çekiyor.

 

Loading...