Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Erol’dan Zuhal Topal açıklaması
Esra Erol’dan Zuhal Topal açıklaması
Seda Sayan ve Zuhal Topal arasındaki söz düellosuna dahil olan Esra Erol önceki gün Bebek'teydi.
Magazin 18 Nisan 2016 - 10:16

Tarkan ABDULLAHOGLU

Oğlu Ali ve arkadaşlarıyla güneşli havanın tadını çıkartıp parkta gezintiye çıkan Erol, RTÜK’ün evlilik programlarını eleştirmesi gerektiğini belirtip “Mercek altına alsınlar tabii, araştırsınlar, bizler televizyoncuyuz. Bugün bu formatı işleriz yarın başkasını, yaptığın programı etik ve düzgün yaptığın sürece sıkıntı yok” dedi. Erol, gazetecilerin “Bu karşılıklı reyting savaşları yüzünden mi oluyor?” sorusuna ise “Hayır olay sadece reyting değil, bu kadar basit değil. Biz zaten kafa kafaya gidiyoruz” cevabını verdi.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

EŞİM DEĞİL BEN HALLEDERİM

Esra Erol, geçen hafta Zuhal Topal’a verdiği cevabın, tehdit gibi algılandığının ve eşi Ali Özbir’in olaya müdahale ettiğinin hatırlatılması üzerine “Ben ve Ali 10 yıldır beraberiz. 9 yıldır da ekrandayım. Bugüne kadar da benimle ilgili hiçbir olayda Ali'nin adı geçmedi.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

Bundan sonra da geçmez zaten, dışarıdan Ali'nin ismi zikredilebilir ama siz de çok iyi biliyorsunuz ne bir haberimi engelledi, ne de bir haber oldu diye kızdı. Çünkü bu benim mesleğim her şey beni ilgilendiriyor bir sorun olsa da halledecek olan kişi de benim eşim değil” dedi.

 

Son güncelleme: 10:26 - 18.04.2016