Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Sönmezer, kedisinin sevgilisinden değerli olduğunu söyledi
Esra Sönmezer, kedisinin sevgilisinden değerli olduğunu söyledi
Sunucu Esra Sönmezer önceki gün Bebek Parkı'nda kedisini şeffaf bir çanta içine koyduğu kedisiyle gezerken görüntülendi. Sönmezer'in kedisinin halini görenler oyuncuya tepki gösterdi
Magazin 6 Nisan 2017 - 07:42

Ünlüler bazen ilgi çekmek için akıl almaz işler yapabiliyorlar. Bunlardan sonuncusu bazı filmlerde rol almasıyla tanınan Esra Sönmezer oldu. Evcil kedisini şeffaf bir çantanın içine koyup gezintiye çıkan Sönmezer, çevredeki hayvanseverlerin tepkisini çekti. Zavallı kedinin çanta içinde son derece korktuğu gözlenirken Sönmezer gazetecilere, “”Kedimin adı Bebek. Benim için çok değerli ve önemli. Paha biçilemez, sevgilimden daha değerlidir” dedi. Geçen hafta çok az bulunan bir baykuş türünü tedavi için getirdiği veterinere saldıran Yağmur Aşık’ı haklı bulduğunu da belirten Esra Sönmezer, “Ben de onunla aynı şeyi yapabilirdim, aşırı bir hayvan sevgim, tutkum var” diyerek sözlerini tamamladı.

bebek-ic

Son günlerde şarkıcı İdo Tatlıses ile anılan Sönmezer, konuya “İdo benim çok yakın arkadaşım olur. Şu an hayatımda kimse yok” diyerek açıklık getirdi.

esra-sonmezer-ic
Son güncelleme: 17:58 - 06.04.2017