Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eurovision ile şöhret olan Can Bonomo’dan samimi açıklama: “Bir daha teklif gelse katılmam”
Eurovision ile şöhret olan Can Bonomo’dan samimi açıklama: “Bir daha teklif gelse katılmam”
2012 yılında katıldığı Eurovision Şarkı Yarışması'nda yedinci olan ve ülkemizde ciddi bir şöhret elde eden Can Bonomo, katıldığı bir radyo programında aynı yarışmaya katılmayı hiç düşünmediğini ve böyle bir teklif gelse dahi kabul etmeyeceğini söyledi
Magazin 11 Nisan 2017 - 17:09

Şarkıcı Can Bonomo önceki gün PAL Fm canlı yayınına katıldı. Programda Kaan Gökman’ın sorularını yanıtlayan Bonomo, yaklaşık bir ay önce piyasaya sürdüğü yeni albümü ‘Kainat Sustu’nun beğenildiği söyledi.

“ARTIK AYAKLARIM YERE BASIYOR”
Fazlası ile içine sinen bir albüm olduğu söyleyen şarkıcı, “Ayakları tam yere basan bir Can Bonomo albümü oldu. Daha gelişmiş tabii ki çünkü zaman geçtikçe biz de gelişiyor, değişiyoruz. Ben kendimi daha iyi ifade edebiliyorum. Artık seni kelimelere hikayeler bakış açıları değişiyor. Bir önce yaptığım albümü geçmiyorsa benim için hiç bir manası yok albümün. Çok içime sinen bir iş oldu” dedi.

“BENİM BİR FAYDAM OLMAZ” 
Eurosvision Şarkı Yarışması’na katılarak ismini duyuran Bonomo, “Bir daha teklif gelse tekrar yarışmaya gider misin?” sorusuna, “Ben gittim. Artık bir faydası olmaz. Genç müzisyenlerin müziklerini dünyayı ve Türkiye’yi tanıtmaları için güzel fırsat ve şans olabilir ama bir daha Eurovision’a gitmeyi düşünmedim hiç” diyerek cevapladı.