Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 35. son bölüm izle İstanbullu Gelin 36. yeni bölüm fragmanı geldi! Konakta kaos Osman evi terk etti!
İstanbullu Gelin 35. son bölüm izle İstanbullu Gelin 36. yeni bölüm fragmanı geldi! Konakta kaos Osman evi terk etti!
İstanbullu Gelin 35. son bölüm yayınlandı. Konakta sular durulmuyor. Osman evi terk ediyor. İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 35. son bölüm izle İşte İstanbullu Gelin dizisi hakkında merak edilenler...
Magazin 2 Şubat 2018 - 23:10

İstanbullu Gelin yeni fragman var mı? İstanbullu Gelin 35. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Aslı Enver ile Özcan Deniz’in yer aldığı dizi izleyiciler tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. Yeni bölümü merak eden dizi severler İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye soruyor. İşte İstanbullu Gelin hakkında merak edilenler..

İSTANBULLU GELİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Faruk, Akif'i yalnız bırakmaz; Senem'i istemek için gelin evine giderler. Ancak Süreyya ve Dilara'nın damada bir sürprizi vardır.

Fikret'in hamlesi Faruk'la olan ilişkisini hiç olmadığı kadar sert bir şekilde etkiler. Osman'ın aldığı karar herkesi şok eder. Begüm en çok korktuğu şeyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalır. Neredeyse unuttuğu bir plan, Esma'nın içine şüphe tohumları eker. Fikret ve Murat konakta fırtınalar koparacak kararlarını hayata geçirirler.

Ne olursa olsun Faruk Akif'i yalnız bırakmaz. İkili Senem'i istemek için gelin evine gider. Ancak Süreyya ve Dilara'dan kız almak hiç de kolay değildir. Ufak bir detayı gözden kaçırmayan Adem'in söyledikleri, Faruk'un bir süredir kafasını meşgul eden yapbozu sonunda tamamlanmasını sağlayacaktır.

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 18:55 - 16.10.2018