Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Evrim Akın kimdir? Evrim Akın Güldür Güldür Show’da…
Evrim Akın kimdir? Evrim Akın Güldür Güldür Show’da…
Güldür Güldür yeni sezonun ilk bölümü ile seyircilere "merhaba" dedi. Evrim Akın'ın da kadroya dahil olduğu Güldür Güldür Show yeni skeçlerle de kahkakaha dolu anlar yaşatacak. Peki, Evrim Akın kimdir? Güldür Güldür'ün yeni oyuncusu Evrim Akın kaç yaşında?
Magazin 16 Şubat 2019 - 17:49

Güldür Güldür Show, Show TV’de yeniden seyirci karşısına çıkıyor. Yeni sezonun bugün başlayacağı Güldür Güldür Show kadrosuna katılan Emre Altuğ, Evrim Akın, Sinan Çalışkanoğlu ve Açelya Topaloğlu ile de dikkat çekiyor. Peki, Evrim Akın kimdir? İşte detaylar….

EVRİM AKIN KİMDİR?

Evrim Akın, 12 Haziran 1979 tarihinde dünyaya geldi. İlk televizyon deneyimini Eltiler dizisinde Hande karakteriyle yaşadı. İbrahim Tatlıses’in yazıp yönettiği İmparator adlı dizide Çiçek karakterini canlandırdı. Daha sonra çeşitli dizilerde oynayan Evrim Akın, asıl ününü Avrupa Yakası adlı dizide buldu. Canlandırdığı Selin Yerebakan karakterinin kullandığı “Ohaaa falan oldum yani”, “kal geldi yaa” gibi repliklerle özdeşleşti.

Daha sonra Bez Bebek dizisinde Nana rolünü oynadı. 2007 yılında Güldür Bakalım adlı programda jüri üyeliği yaptı. Ardından Koca Kafalar TV’de sunuculuk yaptı. 2011-2013 yılları arası atv’de yayınlanan Alemin Kıralı adlı dizide Jülide karakterini canlandırdı. Evrim Akın birçok program sunuculuğu da yapmıştır.