Sözcü Plus Giriş

Evrim Keklik kimdir? Survivor Evrim Keklik’in hayatı…

Gönüllüler takımında dikkat çeken isimler arasında olan Evrim Keklik’in hayatı merak ediliyor. İstanbul’da doğan ve yüzme antrenörlüğü yapan Evrim Keklik, Survivor’da gönüllüler takımında yarışıyor. Peki Evrim Keklik kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında ve nerelidir? İşte hayat hikayesi...

Güncellenme: 21:07, 02/03/2020
Evrim Keklik kimdir? Survivor Evrim Keklik’in hayatı…

Survivor yarışmasında Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında farklı alanlardan isimler bulunuyor. Gönüllüler takımında bu yıl yarışacak isimler arasında Evrim Keklik'de yer alıyor. Peki Evrim Keklik kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında ve nereli?

Survivor Evrim Keklik nereli? Evrim Keklik kimdir? İşte hayatı…

EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kensini şu şekilde tanımlıyor;

Merhaba, ben Evrim Keklik 29 yaşındayım. İstanbul’da doğdum ilkokul 1. sınıfta Fenerbahce Spor Kulübü’nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti. Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim. Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul’a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyi ne başladım 1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yuzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.