Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gigi ve Zayn’ın aşkları dün sosyal medyayı salladı
Gigi ve Zayn’ın aşkları dün sosyal medyayı salladı
Ne demiş büyüklerimiz "Geldi bahar ayları gevşer gönül yayları"... Bu sözün sadece Türkler'de geçerli olmadığını Bella Hadid ve Zayn Malik'in paylaşımında da gördük. Dün Hadid'in doğum gününde çekilen fotoğraflar da bunun bir kanıtıydı!
Hale Ceylan BARLAS
Magazin 24 Nisan 2017 - 10:59

Onlarınki siyah beyaz, film gibi bir aşk hikayesi… Pillowtalk klibinde alev alan, sonrasında devam eden ve yaklaşık bir buçuk yıldır artarak devam eden…
ekran-alintisi1Dünyaca ünlü model Gigi Hadid ve şarkıcı Zayn Malik’ten bahsediyoruz… Malik’in 2016 ocak ayında çektiği klipte birlikte rol alan ikili anlattıklarına göre ilk andan itibaren birbirinden çok etkilenmiş. Zaten klibi izlediğinizde yakınlaşmanın tutkulu bir aşka dönüşeceğini çok net anlayabiliyorsunuz.
ekran-alintisi4Son zamanların en beğenilen ve en uyumlu çifti ilan edilen Malik ve Hadid zaman zaman nazara da gelmiyor değil. Birkaç kez ayrılık haberleriyle gündeme gelseler de, birbirlerinden ayrılamayacak kadar bağlılar birbirlerine.
ekran-alintisiİşte bu güzel çiftten Gigi Hadid’in dün doğum günüydü. Zayn da Gigi de Instagram’da öyle güzel fotoğraflar paylaştılar ki, hayran olmamak elde değil. Hatta Zayn Malik’in “Doğum günün kutlu olsun her şeyim” diye yazdığı paylaşım 800 bin beğeni aldı…
ekran-alintisi3

Son güncelleme: 14:03 - 24.04.2017