Sözcü Plus Giriş

Eylül Öztürk kimdir? 4 Kadın sunucusu kaç yaşında ve aslen nereli?

4 Kadın sunucusu Eylül Öztürk kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? soruları magazinin gündeminde. Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk pek çok dizi ve filmde rol aldı. İşt 4 Kadın'la ekrana dönen Eylül Öztürk hakkında merak edilenler ve kısa bir hayat hikayesi...

Güncellenme: 11:35, 14/08/2018
Eylül Öztürk kimdir? 4 Kadın sunucusu kaç yaşında ve aslen nereli?

4 Kadın adlı programın sunucusu Eylül Öztürk’ün hayatı merak konusu oldu! İşte fenomen Eylül Özkan Öztürk hakkında kişisel bilgiler ve yer aldığı yapımlar…

EYLÜL ÖZTÜRK KİMDİR?

4 Haziran 1986 tarihinde Balıkesir'de doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Yunan Dili Ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Bir dönem hosteslik yapan Eylül Öztürk, ilk olarak Vine videolarıyla tanındı. Oradan gelen popülerlik sayesinde teklifler almaya başladı.

eylul-ozturk-instagram-1

eylul-ozturk-instagram

Beyazıt Öztürk’le çalışmaya başlayan Eylül Öztürk, profesyonel anlamda oyunculuğa Yetersiz Bakiye’ ile başladı. Bu oyundaki karakteriyle ‘En İyi Kadın Tiyatrocu Ödülü’ne layık görüldü. ‘Deniz ve Güneş’ filminde Nurperi rolüne hayat verdi. Azen: Cin Karası, Tut Sözünü ve Yusuf Yusuf filmlerinin kadrosunda yer aldı.

eylul-ozturk-instagram-2

Eylül Öztürk Özkan, 2017 yılının yaz aylarında Barış Kenan Özkan ile nikah masasına oturdu. Eğlenceli video içerikleri üreten Eylül Öztürk, aynı zamanda Instagram üzerinden sosyal sorumluluk projeleri hazırlıyor. Öztürk son olarak KanalD’de yayınlanan 4 Kadın adlı programda sunuculuk yapmaktadır.