Eylül şimdi ne yapacak? Kalp Atışı 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalp Atışı 25. son bölüm izle

Kalp Atışı 26. son bölüm yayınlandı. Ali Asaf ambulansı yakan kalabalık karşısında savunmasız kalır. İmdadına Eylül yetişir. Kalp Atışı'nın yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler Kalp Atışı yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Kalp Atışı yeni fragman ve son bölüm izleme linki...

Eylül şimdi ne yapacak? Kalp Atışı 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalp Atışı 25. son bölüm izle

Show TV’nin sevilen dizisi Kalp Atışı 26. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in yer aldığı dizide Ali Asaf ile Eylül’ün aşkı izleyicileri ekrana bağlıyor. Ali Asaf’ın son bölümde Eylül’e söylediği romantik sözler duygu dolu anlar yaşattı. Kalp Atışı yeni fragman yayınlandı. İşte Kalp Atışı yeni fragman, son bölüm izleme linki ve dizi hakkında ayrıntılar…

KALP ATIŞI YENİ FRAGMAN YAYINLANDI


Yaşadıklarını unutmak isteyen Eylül'ün yine en büyük destekçisinin Ali Asaf olduğunu anlıyor.  Ali Asaf'ın, “Sana söz veriyorum son nefesime kadar bütün yollarım senin o güzel maviliğine çıkacak. Nereye gidersem gideyim, dönüp dolaşıp yine sana geleceğim!” demesi dizi severlere duygu dolu anlar yaşatıyor.

Ali Asaf, bulunduğu ambulansı ateşe veren kalabalığa karşı savunmasız kalırken Eylül, Ali Asaf'ı kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Eylül'ün dövüş sahnelerinin heyecanı arttırdığı bölümde Sultan, tehlikeli oyununa devam ediyor. Babasının ölümünün peşini bırakmayan Eylül'ün ne yapacağı merakla bekleniyor.

KALP ATIŞI YENİ FRAGMAN İZLE

KALP ATIŞI SON BÖLÜM İZLE

KALP ATIŞI’NIN HİKAYESİ

Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da, iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de O size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül (Öykü Karayel)’ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan)’dur. Hikayenin başladığı yer Ege’de bir kasabanın lisesi… İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul’un en iyi hastanesinin çatısıdır!