Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ezel Akay ‘Hastaneye kaldırıldı’ haberlerine açıklık getirdi
Ezel Akay ‘Hastaneye kaldırıldı’ haberlerine açıklık getirdi
Ezel Akay, '9 Kere Leyla filminin setinde ışık başına düştü, hastaneye kaldırıldı' haberlerini yalanladı ve haberi yapan kişiye 'Gazeteciliği bırak senarist ol' dedi...
Emre ÇEVİK
Magazin 21 Şubat 2020 - 10:43

Ünlü yönetmen Ezel Akay ve oyuncu Fırat Tanış geçen gün bir alışveriş merkezinde sohbet ederken görüntülendi. Tanış ve Akay basın mensuplarının sorularını yanıtladı. “9 kere Leyla” filminin çekimlerinde devrilen ışık başına düştü ve hastaneye kaldırıldı” haberlerine açıklık getiren Akay “Sette öyle bir şey olmadı arkadaşlar… Olay çok abartıldı. Olayın aslı şöyle; Çekim yaparken kafamı bir yere vurdum ufak bir sıyrık oldu. Kolonya döktük ve çekimlere devam ettik. Yani bunu yazan arkadaşın gerçekten senarist olması gerekiyor, ama gazeteciliği bırakmak şartıyla senarist olsun” dedi.

20 MART' DA VİZYONDAYIZ!

Oyuncu kadrosunda usta oyuncular Demet Akbağ ve Haluk Bilginer'in yanı sıra Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy'un yer aldığı ‘9 Kere Leyla' filminin çekimlerinin tamamlandığını söyleyen Akay “Kurgusuna girdik yarın bitiyor, efektler sesler ve renkler bittikten sonra 20 Mart' ta vizyona girmeyi düşünüyoruz” dedi.