Ezgi Avcı’dan iz bırakan kare

Adını ilk olarak 2013 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında duyduğumuz tescilli güzel Ezgi Avcı şimdilerde Kiralık Aşk dizisinde boy gösteriyor.

Ezgi Avcı’dan iz bırakan kare

Son dönemin başarılı ve güzel isimlerinden Ezgi Avcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hem sporcu kimliğini gösterdi hem de ne kadar etkileyici bir fiziğe sahip olduğunu ortaya koydu. Tenis kortunda çekilmiş bir karesini sosyal medya hesabından paylaşan güzel oyuncu Ezgi Avcı, toprak zemine sahip kortta ayak izlerini bıraktığı kareye, “Ayak izlerimi bırakır giderim bu korttan” notunu düşmüş. Avcı’nın bu karesine Survivor üzerinden gönderme yapan hayranları, “Survivor’da da çok büyük izler bıraktın prenses” yorumunda bulunmuş.

ezgi-avci-ic Kiralık Aşk dizisinde izlediğimiz Ezgi Avcı'nın dondurma keyfi İlginizi Çekebilir Kiralık Aşk dizisinde izlediğimiz Ezgi Avcı'nın dondurma keyfi Survivor'un güzeli Ezgi Avcı Kiralık Aşk'a transfer oldu - Ezgi Avcı kimdir? İlginizi Çekebilir Survivor'un güzeli Ezgi Avcı Kiralık Aşk'a transfer oldu - Ezgi Avcı kimdir?
Loading...