Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ezgi Dargı kimdir? Kaç yaşında, mesleği ne ve nereli? İşte Sosyetik Ev Kadınları’ın merak edilen ismi Ezgi Dargı…
Ezgi Dargı kimdir? Kaç yaşında, mesleği ne ve nereli? İşte Sosyetik Ev Kadınları’ın merak edilen ismi Ezgi Dargı…
Ezgi Dargı bilinmeyen yönlerini ve hayatlarının tüm gerçekliğini Sosyetik Ev Kadınları’nda gözleri önüne serecek. Sosyetik Ev Kadınları programı ile gündeme gelen Ezgi Dargı davet organizasyonları yapıyor. Peki kendini düğün planlayıcısı olarak tanımlayan Ezgi Dargı kimdir? Ezgi Dargı hakkında merak edilenler, yaşı ve haberimizde.
Magazin 5 Şubat 2018 - 11:02

“Hem çılgın hem de çocuklarının üzerine titreyen bir anne olan “Ezgi Dargı, Sosyetik Ev Kadınları programında yarışacak. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olan Ezgi Dargı, düğün ve davet organizasyonları yapıyor. Peki kimdir Ezgi Dargı? İşte Sosyetik Ev Kadınları programında 5 yarışmacıdan biri olan Ezgi Dargı biyografisi…

EZGİ DARGI KİMDİR?

2002 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olduktan sonra, Istanbul’un en prestijli otellerinde davet ve ziyafet organizasyonu konusunda deneyim sahibi oldu. Bu çalışma hayatım süresince her organizasyon için davet sahiplerine kendilerini özel ve eşsiz hissettirecek konseptler yaratma fırsatı buldu. Daha sonra yaklaşık on yıl önce kendi firmasını kurarak butik ve konsept çalışmalar yaptığı, baştan sona her detayı tasarlanmış düğün ve davetlere imza attı. Ezgi Dargı kendini düğün planlayıcısı olarak tanımlıyor.
ezgi-dargi
İKİ ÇOÇUĞU VAR

Evli olan Ezgi Dargı'nın iki çocuğu bulunuyor. 2 çocuğu olan Ezgi Dargı çocuklarının üzerine titriyor.

 

Son güncelleme: 12:16 - 06.02.2018