Sözcü Plus Giriş

Ezgi Mola’nın isyanı: O paraya Beylikdüzü’nden ev alınır

Evinde tadilat yaptırmak isteyen oyuncu Ezgi Mola, aldığı yüksek fiyatlar karşısında isyan etti. 120 bin lira talep edildiğini dile getiren Mola, "Delirdi mi bunlar? 120 bine Beylikdüzü'nden 1+1 ev alınır!" dedi.

Güncellenme: 13:21, 20/01/2021
Ezgi Mola’nın isyanı: O paraya Beylikdüzü’nden ev alınır

İşletmeci Mustafa Aksakallı ile evlilik kararı alan oyuncu Ezgi Mola, evine tadilat yaptırmaya karar verdi. Evinin birçok yerinde değişiklik yaptırmak isteyen Ezgi Mola, bunun için araştırmalara başlayınca ustalardan aldığı fiyatlardan sonra isyan etti

Ezgi Mola, Instagram’dan yaptığı paylaşımda geçen günlerde mağazaları gezdiğini söyledi ve yüksek fiyatlardan dert yandı:

“Evde tadilat yaptırıyorum. Geçen gün gittik mutfak için fiyat alıyoruz. Fayanslar, parkeler, mutfak eşyaları. Arkadaşlar bir fiyat çıkarmış, şişirmiş şişirmiş, sonra ‘Size yüzde 60 indirim yapıyoruz’ dediler!”

“YALI MI YAPTIRIYORUM AYOL?”

“Bir mutfağın fiyatı 120 bin lira olabilir mi? Saçmalık. Sonra da onu 40 bine indirmiş. İnanamadım. Koca mutfak yaptırmıştım birkaç yıl önce, 10 bin lira vermiştim. 120 bine mutfak mı yapılır? Delirdi mi bunlar? Yalı mı yaptırıyorum ayol ben? 120 bine Beylikdüzü’nden 1+1 ev alınır.”

Ezgi Mola işletmeci sevgilisi Mustafa Aksakallı ile 1,5 yıldır aşk yaşıyor.

İlginizi ÇekebilirEzgi Mola sevgilisini korkutmaya doyamadı!Ezgi Mola sevgilisini korkutmaya doyamadı!
Yayınlanma Tarihi:08:59,