Ezgi Mola’nın ev hali güldürdü

Son olarak Maide Teyze filmiyle izlediğimiz oyuncu Ezgi Mola yakın arkadaşı oyuncu Enis Arıkan tarafından ev haliyle görüntülendi.

Ezgi Mola’nın ev hali güldürdü

Oyuncu Enis Arıkan ve oyuncu Ezgi Mola’nın yakın dostluğu, magazin sayfalarını süsleyen çok sayıda habere konu oldu. Ortak projelere imza atan ikili günlük hayatlarında da sık sık görüşüyor. Arkadaşı Ezgi Mola’nın evini ziyarete giden Arıkan telefonunun kamerasını açtı ve çektiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Günlük hayatında son derece titiz biri olan ve evinde bulunduğu zaman sürekli olarak ev işleriyle meşgul olan Mola’nın o hallerini kayıt altına alan Enis Arıkan takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.

MAİDE TEYZE ÜZERİNDEN TAKILDI

Ezgi Mola’yı ev haliyle görüntüleyen Arıkan, Mola’nın Maide Teyze olmak için kulladığı silikon vücut kalıbını valizine koyarken ona takılmayı da ihmal etmedi. Bu esprilere kayıtsız kalmayan Ezgi Mola da bu kalıpla ilgili “Türkiye beni tombiş seviyor diye vücut takıyorum” şeklinde bir yorumda bulundu.

 

Ezgi Mola, Meryem Uzerli, Elçin Sangu stilleriyle şaşırttı! İlginizi Çekebilir Ezgi Mola, Meryem Uzerli, Elçin Sangu stilleriyle şaşırttı!

 

Ezgi Mola'ya kötü haber: Onun sevgilisi de hamile! İlginizi Çekebilir Ezgi Mola'ya kötü haber: Onun sevgilisi de hamile!