Sözcü Plus Giriş

Ezgi Mola’ya Jason’u unutturan Kaya!

Oyuncu Ezgi Mola, hayranı olduğu Jason Statham'ın eşinin ikinci kez hamile olduğunu öğrenmesinin ardından yeni bir Hollywood ünlüsünü takibe aldı.

Güncellenme: 09:52, 27/11/2017
Ezgi Mola’ya Jason’u unutturan Kaya!

Maide Teyze adlı filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanan oyuncu Ezgi Mola’nın Hollywood yıldızı Jason Statham’a hayranlığını bilmeyen yok. Statham’ın sosyal medya hesabına sık sık yorum bırakan Mola, başarılı oyuncunun eşinin ikinci çocuğa hamile olduğunu öğrendikten sonra sosyal medya hesabından; “2. çocuk yoldaymış, Allah bahtını güzel etsin Jason Statham… İyi geceler arkadaşlar (fotolarını yollayıp durmayın yeter)” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

İlginizi ÇekebilirHerkes Ezgi'ye o ise Jason'a hayran!Herkes Ezgi'ye o ise Jason'a hayran!

Hayranı olduğu oyuncunun ikinci kez baba olacağını öğrendikten sonra Mola yüzünü başka bir Hollywood starına The Rock (Kaya) lakabıyla tanınan Dwayne Johnson’a çevirdi. Johnson’u takibe alan Ezgi Mola takibe aldığı yeni aksiyon yıldızına instahikaye kısmından mesaj göndermeyi de ihmal etmedi. Keyifli olduğu her halinden belli olan Mola şunları söyledi: “Az önce Instagram’da birini takibe aldım. Adı The Rock (Kaya), kendisi çok hoş! Buradan ona minik bi meyaba demek istiyorum…”

dwayde
EZGİ MOLA JASON’U ÇABUK UNUTTU

The Rock’ı takibe aldığını duyuran Ezgi Mola, onun paylaşımlarının altına yorum yapmakta gecikmedi. Jumanji adlı filmde boy gösterecek olan The Rock’ın paylaşımının altına yorumda bulunan Mola’nın yazdıklarına bakılacak olursa Jason’u çabuk unutmuş görünüyor. İşte Ezgi’nin Jason’u ekleyerek yaptığı o paylaşım: “Jason kanımı çekmişti poz poz poz, iyi geldi fıkır fıkır sesin The Rock, ağzına sağlık küçük prensim”

Yayınlanma Tarihi:08:35,