Ezgi Mola’ya kötü haber: Onun sevgilisi de hamile!

Kısa bir süre önce Hollywood oyuncusu Dwayne Johnson'u takibe alan Ezgi Mola'ya kötü haber.

Ezgi Mola’ya kötü haber: Onun sevgilisi de hamile!

Oyuncu Ezgi Mola sosyal medya hesaplarını takip etttiği Hollywood oyuncularıyla sık sık haber oluyor. Genellikle yakışıklı aksiyon oyuncularını takip eden ve onların hesaplarına beğenisini gösteren paylaşımlarda bulunan Ezgi Mola ilk olarak ülkemizde Taşıyıcı filmleriyle tanıdığımız Jason Statham’ı takibe almış ve onun fotoğraflarına yaptığı ilginç ve bir o kadar da komik yorumlarla haber olmuştu. Jason’a çok sayıda yorum yapan Mola geride bıraktığımız gün sürpriz bir şekilde bu takibi sonlandırdı. Herkes bunun sebebini merak ederken oyuncu Ezgi Mola’nın takibi bırakma sebebinin Jason Statham’ın karısının ikinci kez hamile kalması olduğu ortaya çıktı.

Ezgi Mola'ya Jason'u unutturan Kaya! İlginizi Çekebilir Ezgi Mola'ya Jason'u unutturan Kaya!

DWAYNE’İ TAKİBE ALMIŞTI

Oyuncu Ezgi Mola, Hollywood oyuncusu Jason Statham’ı takibi bıraktıktan kısa süre sonra bir başka aksiyon oyuncusu Dwayne Jahnson’u takibe aldı ve Rock lakabıyla tanınan oyuncuya; “Az önce Instagram'da birini takibe aldım. Adı The Rock (Kaya), kendisi çok hoş! Buradan ona minik bi meyaba demek istiyorum…” şeklinde bir de mesaj attı. Ancak yeni gelen bir haber Ezgi Mola’nın keyfini kaçıracak gibi görünüyor. Son olarak Jumanji 2 adlı filmde boy gösterecek olan The Rock filmin galasına hamile sevgilisi ile katıldı. Önceki evliliğinden 16 yaşında bir kızı bulunan Dwayne bu gelişmenin ardından bir takipçi kaybedecek mi bunu zaman gösterecek.

dwayne-ic Ezgi Mola'dan Dwayne Johnson'a yılbaşı mesajı: 'Herkesin tuttuğu kendisine' İlginizi Çekebilir Ezgi Mola'dan Dwayne Johnson'a yılbaşı mesajı: 'Herkesin tuttuğu kendisine'