Fahriye Evcen ve Burak Özçivit nikah masasında

Dizi setinde başlayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit aşkı nikah masasına taşındı. Yaklaşık 3 buçuk yıldır birlikte olan ünlü çiftin, Sait Halim Paşa Yalısı'ndaki düğününe ünlüler yağdı. İşte düğünden kareler...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit nikah masasında

Birlikte rol aldıkları ‘Çalıkuşu’ dizisinin setinde aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncular Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlenen nikâh töreniyle dünya evine girdi. Yaklaşık 3 buçuk yıldır birlikte olan ünlü çiftin düğününe ünlüler yağdı.

Törene saatler kala yalıya deniz yoluyla gelen çift, düğün saatine kadar hazırlıkları bizzat kontrol etti. Fahriye Evcen gecede Raşit Bağzıbağlı imzalı üç gelinlik giyerken, Özçivit ise Derviş Bağzıbağlı imzası taşıyan damatlığı giydi. Nikâhı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıyarken, damadın şahitliğini yapımcı Timur Savcı, gelinin şahitliğini ise Banu Savcı yaptı. Düğüne sanat, spor ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı. Özçivit ve Evcen çifti düğün sonrası balayı için ise Maldivler’i tercih etti.

 

hatice

Burak Sağyaşar – Hatice Şendil

Ünlü çiftin nikâh törenine katılan oyuncu Hatice Şendil ve eşi Burak Sağyaşar, “Güzel bir ilişkileri var, evlilikle sonlandırıyorlar bundan sonrası için onlara mutluluklar diliyoruz” diye konuştu.

resimid_3646655
Nikâhı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıyarken, damadın şahitliğini yapımcı Timur Savcı, gelinin şahitliğini ise Banu Savcı yaptı.

resimid_3646656

Ünlü oyuncu Kerem Alışık, “Burak da Fahriye de her şeyin güzelini hak ediyor. Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Mutlu, mesut, sağlıklı, huzurlu günler geçirmelerini temenni ediyorum. Bunun içinde buradayız” ifadelerini kullandı.

fahriyekare

 

Özçivit ve Evcen çifti düğün sonrası balayı için Maldivler’e uçtu.

basliksiz-5

Kardeşim Benim 2'nin çekimleri başlayacağı için üç günlük balayına çıkacaklarını söyleyen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, “Çok mutlu bir anımız, herkesle birlikte bu heyecanı paylaşmak inanılmaz bir şey” diye konuştu.

resimid_3646663

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftini bu mutlu gününde yalnız bırakmayan Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin, “Çok mutluyuz, ikisini de çok seviyoruz. Onlarla burada olabilmek çok güzel bir şey” ifadelerini kullandı.

resimid_3646662

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ise, “Mutluluklarına ortak olmak için buradayız, çok yakışıyorlar umarım çok mutlu olurlar. Allah arkadaşlarımızı mesut bahtiyar etsin” dedi.

resimid_3646661

FAHRİYE, NESLİHAN’IN KOPYASI GİBİ

Ancak Fahriye’nin giydiği gelinlik ve yaptırdığı ‘gelin başı’nın, büyük kavga yaşadıkları Neslihan Atagül’ün ‘gelin başıyla’ neredeyse birebir kopya olması yeni bir tartışma başlattı.

basliksiz-1

Fahriye Evcen’in giydiği gelinlik bir anda düğünün de önüne geçerek magazin gündemine bomba gibi düştü. Evcen’in seçtiği gelinliğin, Neslihan Atagül’ün evlenirken giydiği gelinliğin neredeyse birebir aynısı olduğu görüldü. Dahası, Evcen’in saç stili bile, davetlilerin aklına Atagül’ün ‘gelin başını’ hatırlattı.

hamdi

Düğüne katılan ünlü isimler arasında Hamdi Alkan ile eşi Selen Görgüzel de bulunuyordu. Görgüzel’in göğüs dekolteli cesur kıyafeti davetlilerin beğenisini kazandı.