Fahriye Evcen’den 14 Şubat açıklaması

Son zamanların gözde çiftlerinden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, önceki gün Etiler’de bulunan bir alışveriş merkezindeydi.

Fahriye Evcen’den 14 Şubat açıklaması

Gittikleri merkezdeki evcil hayvanlar satan mağazaya da uğrayan ikili, ayaküstü soruları yanıtladı. Tatil günleri olduğu için birlikte alışverişe çıktıklarını belirten Özçivit, sevgililer gününe özel hediye almaya mı geldikleri sorulunca; “Olabilir, hediye de bakabiliriz” dedi. Eşi Evcen ise 14 Şubat için; “Bizim için farklı bir gün değil. Bize her gün 14 Şubat” ifadelerini kullandı. Megastar Tarkan'dan sonra kendilerinden de bebek müjdesi gelip gelmeyeceği sorulunca ise güzel oyuncu; “En güzel zamanda inşallah olur. Şu an öyle bir şey yok” diyerek konuyu kısa kesti.

burak-ic

“SEYİRCİ İSTERSE OLUR”

Çekimleri biten sinema filmi ‘Can Feda’ hakkında da konuşan Burak Özçivit; “Biz de heyecanla bekliyoruz. Hazırlık aşamasında. 6 Nisanda vizyona girecek. Çekimleri bir buçuk ay önce bitti” dedi. Öte yandan eşi Evcen ile tekrar bir projede yer alıp almayacakları sorusuna da, “Seyircimiz isterse neden olmasın” cevabını verdi. Son olarak hamile kaldığı iddia edilip ve bu nedenle de proje tekliflerini kabul etmediği konuşulan Fahriye Evcen; “Öyle bir şey olursa müjdeyi sizinle paylaşırız. Onunla alakası yok. Şu an için netleşen bir proje yok ama İnşallah en doğru zamanda en güzel film olur”