Sözcü Plus Giriş

Fahriye’nin dev tektaşı!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, uzun bir aradan sonra ilk kez görüntülendi. Set yoğunluğundan dolayı iki haftadır görüşemediklerinden yakınan çift evlilikle ilgili sorulara "Henüz plan yapmadık" diye cevap verdi. Evcen'in parmağındaki dev tektaşlı yüzük ise dikkatlerden kaçmadı

Güncellenme: 22:48, 09/02/2017
Fahriye’nin dev tektaşı!

Oyuncu Burak Özçivit, önceki akşam sevgilisi Fahriye Evcen’le Arnavutköy’de yemek yedi. Mekân çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikiliden Fahriye Evcen’in dev tektaşı dikkatlerden kaçmadı. Yüzüğün değerinin en az 50 bin TL olduğu öğrenildi.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

‘İŞ YOĞUNLUĞUNDAN HAZIRLANAMADIK’

‘Kara Sevda’ dizisinde rol alan Burak Özçivit’ ve ‘Ölene Kadar’ dizisinde rol alan Fahriye Evcen yoğun set temposundan birbirlerine vakit ayıramadıklarını söyledi. İkili, “İzin günlerimiz farklı. İki ay sonra ilk defa görüşebildik. Görüşme herhalde düğünde olacak. Evlilik için planlamamızı yapamadık, iş yoğunluğundan dolayı hazırlanamadık” açıklamasını yaptı.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

“NE KADAR ÖNEMLİ MESELELER…”

İranlı güzel Mahlagha Jaberi’nin Burak Özçivit’e sosyal medya hesabı üzerinden ‘Yakışıklı’ diye yorum yazması ve Özçivit’in Fahriye Evcen’in kıskançlığı yüzünden Jaberi’yi engellediği iddialarına ise birinci ağızdan yanıt geldi.  Özçivit, “Ne kadar önemli meselelerimiz var. Bugün biz de yemekte onu konuştuk” diyerek sitem dolu bir açıklama yaptı.

Yayınlanma Tarihi:22:44,